Filmy? takie lubimy!

Ania : Akurat w moim przypadku ciężko jest określić ulubione filmy. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Owszem, są takie, które zapadają w pamięć. Bardzo lubię oglądać, w zależności od humoru i aury panującej na dworze, komedie romantyczne, dramaty, melodramaty, przygodowe. Kiedy oglądam film, który jest oparty na faktach, to trafia on do mnie ze zdwojoną siłą. Jeśli chodzi o kryminały, to rzadko je oglądam, lecz zdarzyło mi się przez przypadek pewnego razu w nocy obejrzeć film tego gatunku i muszę stwierdzić, że bardzo mi się spodobał (aż sama się dziwiłam, że wywarł na mnie takie wrażenie, że go wszystkim polecałam).
Tytuł – „Królowie nocy”
Reżyser – James Gray

Klaudia: Ulubiony film? Ciężko określić!;) najbardziej interesują mnie komedie (niekoniecznie romantyczne) i oczywiście dramaty oraz kryminały. Jedną z moich ulubionych produkcji  jest 21 Jump Street, do której czasami wracam po ciężkim dniu- naprawdę dobry film, godny polecenia.
Jeśli chodzi o reżysera  to na pewno F. F. Coppola za m.in. Ojca Chrzestnego, którego również uwielbiam! Takie klasyki są wspaniałe… lubię też czasami odkrywać nowe- stare filmy, których tak naprawdę zna mało osób.  Co innego jest z filmami, które dopiero powstały, wtedy z wielką chęcią wybieram się na nie do kina;) kino… no właśnie, już nie mogę się doczekać chwili, w której same będziemy tworzyć swoje własne!

Ada: Moimi ulubionymi gatunkami filmowymi są horrory , komedie i filmy przygodowe oraz akcji. Jeśli chodzi o filmy to są to: Igrzyska śmierci w reżyserii Garego Rossa, wszystkie części Harrego Pottera (Chris Columbus, Mike Newell, David Yates, Alfonso Cuarón) oraz Surogaci w reżyserii Jonathana Mostowa .
Wyżej wymienione filmy lubię ponieważ wyróżniają się na tle pozostałych produkcji, są to filmy wysokobudżetowe , co zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania. Kiedy obsada , scenografia i muzyka są odpowiednio dopasowane mogę oglądać je całymi dniami.

 A Wy? jakie filmy preferujecie? już niedługo na naszym blogu ankieta, dzięki której dowiemy się jakie produkcje podobają Wam się najbardziej;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge