A takie filmy polecamy…

Obecność

Wczoraj obchodziliśmy Halloween , jest to dzień w którym prawie każdy z nas lubi się bać. Jeżeli za oknem brzydka pogoda , zapraszamy Cię do obejrzenia filmu od którego włos  na głowie zjeży Ci się nie raz. Mówimy o horrorze pt.” Obecność” , który został wyreżyserowany przez Jamesa Wana w 2013 roku.

YouTube Preview Image


Świat w płomieniach

Jeżeli masz ochotę na film akcji serdecznie polecamy Ci Świat w płomieniach Rolanda Emmericha z 2013 roku.Film jest nie tylko bardzo ciekawy , ale także w roli główne obsadzony został mega przystojny aktor- Channing Tatum.

YouTube Preview Image


Millerowie

Komedia kryminalna z 2013 roku wyreżyserowana przez Rawsona Marshalla Thurbera. Jest to świetny film na poprawę humoru. Oglądając go nie można się nie śmiać. Świetnie obsadzeni aktorzy i doskonały scenariusz pozwala nam na wczucie się w klimat filmu i niesamowitą zabawę.

YouTube Preview Image


21 Jump Street

Amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera. Świetna komedia! Humor poprawi Ci się już od  pierwszej sceny! : ) Po raz kolejny baaardzo przystojny Channing Tatum.

YouTube Preview Image


Now Is Good

Jeden z filmów, po których obejrzeniu chce się wstać i iść zrobić coś ze swoim życiem. Brytyjski dramat z 2012 roku w reżyserii Ola Parkera. Nieprzeciętny, uwrażliwiający, jednym słowem – piękny.

YouTube Preview Image


Efekt Motyla

Wzbudzający olbrzymie emocje, uzyskujący skrajne komentarze widzów… Film, który można pokochać, albo znienawidzić. Może właśnie temu zawdzięcza swoją wyjątkowość. Jedno jest pewne – trzeba go obejrzeć.
Kanadyjska produkcja z 2004 roku w reżyserii J. Mackye Gubera i Erica Bressa.

YouTube Preview Image


Iluzja

Amerykański thriller kryminalny z 2013 roku. Film wyreżyserował Louis Leterrier. Efektowny, rozgrywający się w fascynującym środowisku zawodowych iluzjonistów, którzy całe swoje życie poświęcają na odwracanie uwagi publiczności od prawdy zawartej w swoich występach.

YouTube Preview Image


Django

Amerykański dramat a za razem western z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino o którym tak szybko nie zapomnisz! Film o nienawiści, miłości i walce o wolność. Absolutnie musisz go zobaczyć!  ”Django” to film, który zachwyca pod każdym względem.


Colombiana

Piękne kobiety i broń? Tak, to połączenie stanowi wspaniałą mieszankę, którą znamy choćby z Tomb Raider-a. Tym razem jednak klimaty bardziej meksykańskie, a zamiast wspaniałej przygody żądza zemsty.
W roli głównej Zoe Saldana jako bezwzględna, płatna zabójczyni. Każdemu fanowi tego gatunku filmów gorąco polecamy…
Colombiana (2011) w reżyserii Oliviera Megatona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge