Dziękujemy!

Dwa dni temu, na kółku blogowym weszłyśmy na nasz blog i byłyśmy w szoku. Przez jedną noc na blogu pojawiło się 15 komentarzy, z czego 13 od Szkoły z klasą 2.0. Od razu zabrałyśmy się do czytania. Okazało się, że pani Magdzie bardzo spodobał się nasz blog i  go wyróżniła. Na głównym blogu programu Szkoła z klasą 2.0 pojawił się wpis. Nie wiedziałyśmy co powiedzieć, patrzyłyśmy w ekran komputera z wielkim zdziwieniem. W komentarzach zawarta była jeszcze jedna ważna informacja, nasz blog znalazł się w  polecanych, uczniowskich blogach. Siedziałyśmy jak wmurowane, nie wiedząc czy się odezwać. To bardzo miłe uczucie zostać tak wyróżnionym
Dzięki temu, że pani Magda nas wyróżniła (i bardzo za to dziękujemy) przybyło nam sporo komentarzy od innych uczniów. :)
Specjalnie dla pani Magdy. 


Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Dziękujemy!

 1. Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Dziewczyny, takie blogi jak Wasz będę polecać z przyjemnością gdzie się tylko da :) Wykonałyście wspaniałą pracę :) Codziennie to robicie! Każdym wpisem to udowadniacie :) Jesteście uważne, dodajecie posty bardzo regularnie, piszecie na temat, a do tego ciekawie! To prawdziwy skarb mieć takie blogerki!
  Trzymam kciuki, żeby w dalszym ciągu Wasz blog był dla Was zabawą i nauką przy okazji :) I dziękuję za to, że blogujecie razem z nami!

  pozdrowienia dla Was bardzo bardzo mocne!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Jeszcze więcej TIK!My Profile

 2. monikamon powiedział:

  Naprawdę fajny blog.Wyróżniacie się.Pozdrawiam.

 3. oliwkaa88 powiedział:

  Dziewczyny, wspaniale prowadzicie swój blog ;D !
  Pozdrawiam i życzę powodzenia dalej!

 4. Świetna laurka dla Pani Magdy :) Bardzo słusznie, że Wasz blog został wyróżniony, należy się Wam jak nic :) Pozdrawiam serdecznie!
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..10000My Profile

 5. agaola powiedział:

  Gratulacje! Piszecie wspaniałego bloga. Mam nadzieje, że będziecie częściej wyróżniane.
  Oliwia

Komentowanie wyłączono.