Zdjęcia i filmiki

Jak sama nazwa wskazuje, w tej podstronie będę dodawała różne filmiki, oraz zdjęcia. :)

W 2012 roku od 21 marca do 26 maja fotografowałam swój widok z okna. Dzięki nim mogłam zaobserwować jak zmienia się przyroda podczas wiosny. Aby wszystko było lepiej widać, zrobiłam film w Windows Live Movie Maker i opublikowałam na YouTubie. Starałam się, aby film nie był za długi. Udało mi się go skrócić do 2:45 z 5:35. :)

Serdecznie zapraszam do obejrzenia :D :

YouTube Preview Image

W czasie ferii pojechałam do lasu. Postanowiłam wziąć ze sobą aparat fotograficzny i nie żałuję. :) Oto parę zdjęć, które moim zdaniem wyszły najlepiej… :D

W październiku 2012 roku, kiedy w naszym mieście była okropna burza, nie mogłam zasnąć i z nudów zaczęłam robić zdjęcia seryjne. Chciałam uchwycić błyskawicę i udało mi się. :D Oto moje ulubione zdjęcie z tej nocy :)   :

Uwielbiam patrzeć przez okno. Szczególnie gdy zachodzi słońce. Wtedy widoki z mojego okna są przepiękne. :D Nie dawno zrobiłam zdjęcie. Niestety nie jest ono idealne, ponieważ było strasznie zimno i nie mogłam otworzyć okna. :( Ale obiecuję, że gdy stopnieje śnieg i zrobi się trochę cieplej, zrobię zdjęcia z balkonu, a tam widoki są niesamowite (szczególnie z jednej strony gdzie jest dużo… a zresztą sami nie długo zobaczycie :)  ).

Na razie wstawię zdjęcie, które moim zdaniem było najlepsze z pośród wszystkich. :D

(jak już wspomniałam nie mogłam otworzyć okna, dlatego widać odbicie aparatu :( )

07.04.13

Nie wiem jak u Was, ale w naszym mieście powoli widać wiosnę. Robi się coraz cieplej i topnieje śnieg. :) Mam nadzieję, że już niedługo wiosna zagości u nas na dobre. ;)

Dziś słońce zachodziło równo przed moim wieżowcem i postanowiłam zrobić zdjęcia. Nie są najlepsze, ale postarałam się jak najlepiej przerobić je w PhotoScape. :D

Oto one:

A tu kolejna oznaka wiosny. :D

Pozdrawiam Kinga :)

Dodaj komentarz