Cześć

Wył.

Dziękuję za zielona odznakę, bardzo się z tego powodu cieszę. Pozdrawiam wszystkich blogowiczów i czestników Szkoły Z klasą. Dziękuję za współpracę a szóstoklasistom życzę wspaniałych lotów w gimnazjum

:P   :P

Festiwal w Warszawie

Wył.

Z przyjemnością zobaczyłam co działo się w Warszawie, dla nas jest to za daleka i za droga wycieczka, mamy prawie 500 km do Warszawy. Może kiedyś zwiedzę naszą stolicę.

:P   :P   :P

projekt

Wył.

Prace nad projektami przydadzą się w gimnazjum. Myslę że będzie łatwiej.

Chciałabym żeby w gimnazjum tez realizowali taki program. Nauczyliśmy się że ważne jest koleżeństwo, że może każdy na kolegę liczyć, bo inaczej praca grupy będzie zawalona. Ważne było aby umiejętnie  selekcjonować materiał, wybierać to co najważniejsze. Poznaliśmy nowe programy prezi, Publisher, movie maker. Posługujemy sie e- biblioteka.Korzystaliśmy z metody WebQuest.

Bardzo ciekawe było prowadzenie blogów, wstawianie widżetów, czy zdjęć na blogi, wstawianie filmików. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tym programie.

Podsumowanie

Wył.

Przez cały rok szkolny brałam udział w projekcie szkoła z klasą2.0. Był bardzo ciekawy i interesujący.  Dzięki niemu poznałam nowe programy takie jak prezi.  Pracowaliśmy też w grupach i przy okazji poznaliśmy metode WebQuest. Nauczyliśmy się też prezentować różne nasze projekty przed rodzicami.

 

Szkolny festiwal nauki Szkoły z Klasą 2.0

Jutro w naszej szkole dzień wolny od nauki. Mamy święto rodziny, będzie pokaz prezentacji przez klasy uczestniczące w programie Szkoła z Klasą 2.0 oraz rozgrywki sportowe , będzie też kiełbaska z grilla.

Publiczne przedstawianie projektów to dla nas nowość, ale pani  nasza nam trochę podpowiedziała, pomogła jak sie do tych prezentacji przygotować. Myslę że będzie fajnie, my będziemy zadowoleni a także nasi rodzice którzy są zaproszeni też będą z nas dumni

Sonda

Wył.

Dzisiaj brałam udział w sondzie o wykorzystywaniu programów na stronie głównej. Korzystaliśmy z takich programów jak  movie maker,  prezi, power point, logomocja. Bardzo mi się mi podobał  program prezi.

Pobyt we Włoszech

Wył.

14.05.12r. o godz. 12.50. wylecieliśmy z Warszawy samolotem do Włoch.  Mi elismy przesiadkę w Rzymie aby dolecieć na Sycylię do Biankawilla Był to niesamowity lot. Tam mieliśmy bardzo napięty grafik. Zwiedzaliśmy ruiny świątyń greckich, zamek Normandów, Katanie oraz wulkan Etnę. Cały ostatni  dzień był w szkole tam pokazywaliśmy swoje prezentacje w prezi o włoskim bohaterze. 19.05.12r. o godz. 21.30 byłam już w domu.

Już niedługo

Wył.

Już w niedziele  15 po północy z Gorlic wyjeżdżamy do Włoch i te osoby robiły prace plastyczne. Jest rzeźba z mydła  Luigi Pirandello, są też jego portrety są postacie z opowiadania z masy solnej, jest też wydrapany rysunek.

Projekt

Już skończyłam wraz z moją koleżanką Kingą prezentacje w prezi na nasz wyjazd do Włoch. najwięcej czasu nam zajęły rysunki n które wykonywałyśmy w Paincie. Pani Nowak kierowała prezentacja i podpowiadała jak to robić w prezi. Teks który został zamieszczony po angielsku sprawdziła nam pani Agata. Oto on

 

Projekt wf

W piątek ocenialiśmy się na wychowaniu fizycznym  z wykonania projektu. Pan dał nam tabelkę do wypełnienia, potem usiedliśmy w grupach tak jak pracowaliśmy i oceny dokonywali koledzy, na końcu punkty dawał pan Kulka, miał wszystko zapisane kto i ile razy wysyła do niego materiały. Ale było fajowo

Należy wstawić 0 lub 1 punkt
 Ile punktów przyznaję sobie sam
 Ile punktów przyznają mi koledzy
 Ile punktów przyznaje mi nauczyciel
 Czy pracowałem/am systematycznie i czy terminowo wywiązywałem/am się z zadań?
 Na ile byłem/am aktywny/a w pracy nad projektem?
 Jak współpracowałem/am z innymi?
 Jak pracowałam/em przy realizacji poszczególnych etapów projektu.

 

css.php