Wygrały po raz 15-ty !!! Liga Lekkoatletyczna – Zamość 22.09.2015

We wtorek 22 września br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody z cyklu Miejska Liga LA szkół ponadgimazjalnych.
Dziewczęta z naszej szkoły nie dały szans innym drużynom. Pewnie wygrywając w swoich konkurencjach.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze LA to już 15-te zwycięstwo z rzędu !!!

Nasi chłopcy, po zaciętej rywalizacji zajęli trzecie miejsce. Do awansu chłopcom zabrakło niewiele.

 

Gratulujemy godnej sportowej postawy, awansu i dalszych sukcesów.

 

Drużyna dziewcząt:  opiekun Pani Grażyna Mandziuk
Strzelec Karolina
Deryło Aleksandra
Tomasik Aleksandra
Zielonka Sylwia
Mil Ewa
Niedźwiecka Agata
Bednarz Anna
Zielonka Iza
Rozmus Karolina
Kułaj Aleksandra
Mendziak Katarzyna
Śmiech Aleksandra
Hajduk Marika
Kulik Iza

Drużyna chłopców:  opiekun Pan Andrzej Kobylarz

Nadra Jakub
Gałan Bartłomiej
Szewczuk Wojciech
Tymosz Piotr
Skwaryło Kamil
Dawid Bartłomiej
Przysucha Radosław
Chmiel Filip
Tuz Damian
Mazur Michał
Rój Michał
Kałuża Tomasz
Jurkiewicz Damian

 

Katedra WF

Sztafetowe biegi przełajowe – 17.09.2015

W czwartek 17 września br. po raz kolejny Stadion OSiR gościł uczniów zamojskich szkół, rozpoczynając tym samym jesienny sezon lekkoatletyczny. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców.

Tradycyjnie jak co roku [od roku 2009 przyp. red.], dziewczyny ze „Starego Ogólniaka” wygrały rywalizację w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 metrów.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji zajęli drugie miejsce.

Dziewczęta i chłopcy zdobyli tym samym awans do zawodów rejonowych, które odbędą się Tomaszowie Lubelskim.

 

Drużyna dziewcząt:  opiekun p. Konrad  Kostrubała

Mil Ewa
Bednarz Anna
Strzelec Karolina
Zielonka Sylwia
Zielonka Iza
Kowalczuk Karolina
Niedżwiecka Agata
Łabus Maja
Tomasik Aleksandra
Deryło Aleksandra

Drużyna chłopców: opiekun p. Marcin Tomaszewski

Przysucha Radosław 2b
Chmiel Filip 1h
Pasieczny Paweł 1e
Wawrzaszek Kamil 3a
Lipiak Konrad 1g
Mazurek Kamil 1i
Wujec Jakub 2a
Jachorek Michał 2a
Domański Kamil 3g
Lipski Konrad 3a

 

Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Spartakiada Lekkoatletyczna Klas Pierwszych – 15.09.2015

We wtorek 15 września 2014 roku na stadionie miejskim OSiR w Zamościu odbyła się „III Spartakiada Lekkoatletyczna Klas Pierwszych I LO w Zamościu”.

Dziesięć konkurencji lekkoatletycznych, w których uczestniczyli uczniowie było powodem wielu emocji, a ich uczestnicy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności złożonej z uczniów naszej szkoły.

Zawodnicy mogli zmierzyć się w takich konkurencjach jak: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800m dziewczęta, bieg na 1000m chłopcy, pchnięcie kulą i skok w dal.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:
100m
1. miejsce – Strzelec Karolina 1c
2. miejsce – Bednara Paulina 1c
3. miejsce – Mandziuk Sylwia 1d
400m
1. miejsce – Łabus Maja 1h
2. miejsce – Czapla Wiktoria 1c
3. miejsce – Mulawa Weronika 1c

Skok w dal
1. miejsce – Borkowska Katarzyna 1c
2. miejsce – Tymura Katarzyna 1d
3. miejsce – Wojciechowska Klaudia 1a
Pchnięcie kulą
1. miejsce – Borkowska Katarzyna 1c
2. miejsce – Jeziorańska Kinga 1d
3. miejsce – Kwarciana Kinga 1d

Wyniki rywalizacji chłopców:
100m
1. miejsce – Tymosz Piotr 1c
2. miejsce – Skwaryło Kamil 1c
3. miejsce – Dawid Bartłomiej 1i

400m

1. miejsce – Tymosz Piotr 1c
2. miejsce – Skwaryło Kamil 1c
3. miejsce – Dawid Bartłomiej 1i
1000m
1. miejsce – Chmiel Filip 1h

Pchnięcie kulą
1. miejsce – Mazur Michał 1f
2. miejsce – Adamczuk Szymon 1h

3. miejsce – Rusinek Jakub 1a

 

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego.

UWAGA!!! Spartakiada Lekkoatletyczna Klas Pierwszych

stop

We wtorek 15 września 2015 roku na 7 i 8 godzinie lekcyjnej odbędzie się

„Spartakiada Lekkoatletyczna Klas Pierwszych”.

Spartakiada odbędzie się w ramach diagnozy umiejętności i sprawności fizycznej w klasach pierwszych. Oczywiście bez oceniania, każdy może wziąć udział!

Miejsce zawodów: STADION OSIR ZAMOŚĆ

Godzina: 13.30

 

 

Konkurencje lekkoatletyczne:

100m dziewcząt i chłopców

400m dziewcząt i chłopców

800m dziewcząt

1000m chłopców

Pchnięcie kulą dziewcząt i chłopców

Skok w dal dziewcząt i chłopców

 

Wszystkich uczniów klas pierwszych zapraszamy do udziału w zawodach.

Dla wszystkich startujących zostały przewidziane atrakcje :)

 

Zapraszamy!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego