Drugi raz wygrywa Klasa 2a!!! Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Drugich – 21.06.2016

Dzisiaj (wtorek 21.06) o godzinie 9.00 na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Drugich.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Rywalizowały w nim 4 drużyny:

2a, 2b, 2c, 2j

MT4_9389 MT4_9397 MT4_9477 MT4_9487 MT4_9595MT4_9609

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Najlepszą drużyną została Klasa 2a<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Obecna Klasa 2a wygrała Turniej w roku 2015 – przyp. red.

Skład drużyny klasy 2a:
Bondyra Dawid, Bondyra Albert, Jachorek Michał, Saputa Mateusz, Dąbrowski Piotr, Wujec Jakub,
Szałata Michał, Budzyński Piotr

 

MT4_9602Drugie miejsce zajęła  Klasa 2b.

Na trzecim miejscu uplasowała się Klasa 2c.

Wyniki spotkań:
1. 2j – 2b      1:2
2. 2a – 2c      9:1  (klasa 2c grała w osłabieniu, bez dwóch zawodników)
3. 2j – 2c       2:4
4. 2b – 2a     1:2
5. 2j – 2a       2:8
6. 2c – 2b      2:4

Tabela końcowa:                        Mecze    Punkty        Bramki     +/-
1 MIEJSCE  Klasa 2a                      3          9                 19-4      +15
2 MIEJSCE  Klasa 2b                      3          6                  7-5       +2
3 MIEJSCE  Klasa 2c                      3          3                  7-15      -8
4 MIEJSCE  Klasa 2j                       3          0                  5-14      -9

MT4_9600Najlepszym zawodnikiem został Jachorek Michał z klasy 2a.

 

 

Organizatorzy: p.Konrad Kostrubała, p.Andrzej Kobylarz, p. Emil Rafalski, p. Agata Kucharska, p. Wojciech Groniewski, p. Marcin Tomaszewski

Gratulujemy wygranej i sportowej postawy!

Katedra WF

Klasa 1i wygrała!!! Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas I – 20.06.2016

W poniedziałek 20 czerwca 2016r. zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas I.

Do rozgrywek przystąpiło 9 drużyn z klas pierwszych. Turniej został rozegrany systemem „pucharowym”. Po długiej rywalizacji, w meczu finałowym spotkały się klasy 1i i 1a.

MT4_9625

Wynik spotkania finałowego: 1i – 1a    2:0 w setach: (25:15; 25:16)

MT4_9374
Skład drużyny klasy 1i:
Wilczyńska Marcelina
Batorska Ewa
Kisiel Monika
Pasieczna Małgorzata
Zgnilec Martyna
Szczerba Katarzyna

Organizator: p.Grażyna Mandziuk

Gratulujemy wygranej i sportowej postawy!

Nauczyciele wychowania fizycznego

1h WYGRAŁA!!! Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Pierwszych o Puchar Dyrektora I LO – 20.06.2015 Szkolna Parafiada Zamojska

W poniedziałek 20 czerwca 2016 roku na boisku OSiR w ramach Szkolnej Parafiady Zamojskiej został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Pierwszych o Puchar Dyrektora I LO w Zamościu.

Do turnieju piłki nożnej przystąpiły cztery drużyny z klas pierwszych. System rozgrywek „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:
Id – Ih  2:2
Ic – Ia  0:1
Id – Ia  0:1
Ih – Ic  3:0
Id – Ic  2:2
Ia – Ih  0-4

 

Klasyfikacja końcowa:
I   miejsce – klasa Ih
II  miejsce – klasa Ia
III miejsce – klasa Id
IV  miejsce – klasa Ic

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Turniej wygrała KLASA 1H<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<MT4_9339Skład zwycięskiej drużyny:
Chmiel Filip – kapitan
Adamczuk Szymon – bramkarz
Buchajczuk Paweł
Smalcuga Dawid
Siulkowski Jan
Koniec Bartosz
Kłyż Arkadiusz
Wojczuk Karol

MT4_9073MT4_9327

Królem strzelców został Buchajczuk Paweł z klasy 1h – 7 goli.

 

Organizatorzy: p.Konrad Kostrubała, p.Piotr Maliszewski, p.Wojciech Groniewski, p.Marcin Tomaszewski.

siatkowka

Równolegle w hali OSiR do rywalizacji przystąpiły dziewczęta w Turnieju Piłki Siatkowej klas pierwszych i drugich.

W finale klasa 1i pokonała klasę 1a, 2:0 w setach: (25:15; 25:16), a w finale klas drugich 2g pokonała klasę 2f   2:1 (24:26; 25:12; 15:10)

MT4_9107 MT4_9119   MT4_9356 MT4_9374Skład drużyny klasy 1i:
Wilczyńska Marcelina
Batorska Ewa
Kisiel Monika
Pasieczna Małgorzata
Zgnilec Martyna
Szczerba Katarzyna

 

Organizatorzy: p.Andrzej Kobylarz, p.Emil Rafalski, p.Marcin Tomaszewski

 

 

Turnieje przebiegały w duchu fair play, Zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Świadczyć może o tym fakt, że finał klas drugich rozstrzygnął się dopiero w tie-breaku. Chęć wygranej spowodowała, że wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności piłkarskich i siatkarskich.

Celem rozgrywek była integracja młodzieży, zwiększenie aktywności ruchowej uczniów, możliwość szkolnej sportowej rywalizacji oraz propagowanie aktywnego wypoczynku w czasie wolnym od zajęć edukacyjnych.

 

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Wszystkim drużynom dziękujemy i gratulujemy!

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Informacja: Finał Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas I i Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas II

siatkowkaW poniedziałek 20 czerwca 2016 odbędzie się:

- Finał Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas Pierwszych

pomiędzy klasami: 1a – 1i

i

- Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas Drugich.

 

 

Zgłoszenia pisemne swoich zespołów (klas) do Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas Drugich prosimy składać do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego lub do swojego nauczyciela w-f.

Termin składania zgłoszeń: piątek 17.06.2016

 

Zbiórka zespołów w dniu turnieju 20.06.2016 o godzinie 8.30 na Osirze ul. Królowej Jadwigi 8.

 

Zapraszamy wszystkie klasy drugie!

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Informacja: Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Drugich

piłka-nożna-6
Turniej zaplanowany jest na wtorek  21 czerwca 2016 na boisku ze sztuczną murawą Osir.

Na potwierdzenie zgłoszenia do turnieju czekamy do piątku 17 czerwca br.

Zbiórka drużyn w dniu turnieju o godzinie 8.00 na Osirze ul. Królowej Jadwigi 8.

 

Turniej-Piłki-Nożnej-REGULAMIN

 

Zapraszamy wszystkie klasy drugie.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Informacja: Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Pierwszych o Puchar Dyrektora I LO

soccerW poniedziałek 20 czerwca 2016 odbędzie się Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas I o Puchar Dyrektora I LO.

Turniej odbędzie się na boisku ze sztuczną murawą (Osir).

Zgłoszenia pisemne swoich zespołów (klas) prosimy składać do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego lub do swojego nauczyciela w-f.

Termin składania zgłoszeń: piątek 17.06.2016

 

Zbiórka zespołów w dniu turnieju 20.06.2016 o godzinie 8.00 na Osirze ul. Królowej Jadwigi 8.

 

Zapraszamy wszystkie klasy pierwsze!

Turniej-Piłki-Nożnej-REGULAMIN

Nauczyciele wychowania fizycznego

Mecz Piłki Ręcznej: Absolwenci I LO – Absolwenci Szkół Zamojszczyzny – 3.06.2016

W piątek 3 czerwca w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, odbył się Mecz Piłki Ręcznej pomiędzy:

Absolwentami I LO, a Absolwentami Szkół Zamojszczyzny.

 

Był to mecz na bardzo wysokim sportowym poziomie. Nie brakowało popisowych akcji obydwu zespołów i indywidualnych zagrań zawodników, takich jak: „wrzutki”, „wkrętki” i parady bramkarskie.

Wszystko odbyło się w sportowej, rodzinnej atmosferze, bo piłka ręczna to jedna Wielka Rodzina.

 

Reprezentacja Absolwentów I LO wygrała z Absolwentami Szkół Zamojszczyzny 31-26 (16-14)

 

Przed meczem na cmentarzu parafialnym w Zamościu, delegacja I Liceum Ogólnokształcącego  z Panem dyr Zygmuntem Kamińskim, Panem Sławomirem Tórem wiceprezesem MKS Padwy Zamość i Panią Donatą Grabczak złożyła wiązankę kwiatów na pomniku Pana Henryka Grabczaka. Wieloletniego działacza sportowego, współzałożyciela zamojskiej męskiej piłki ręcznej, trenera, wicedyrektora i prof. I Liceum w Zamościu, wychowawcy wielu pokoleń zawodników i uczniów.

Pan Henryk Grabczak zmarł 21 marca 2014 roku.

 

sdrSkłady drużyn i zdobyte bramki:
Absolwenci I LO w Zamościu
Dariusz Pałkowski 1, Robert Martyniuk 2, Marcin Tomaszewski 4, Tomasz Kowalski 5, Sebastian Posikata 1, Tomasz Miszczyszyn 2, Michał Szpinda 2, Paweł Puszkarski 1, Robert Polski, Rafał Bąk br., Piotr Gałaszkiewicz 3, Maciej Ząbek 1, Damian Morawski 7, Adrian Adamczuk 2.
Trener: Marcin Tomaszewski

Absolwenci Szkół Zamojszczyzny
Głuszek Wiesław 2, Naklicki Bartłomiej br., Naklicki Jan, Różański Michał, Cisło Michał 1, Niemczuk Sebastian, Pudełko Alek, Brzyski Waldemar 2, Kurzempa Waldemar, Czerwonka Tomasz 2, Grula Mirosław br., Radwański Igor, Adamczuk Kacper 2, Łyś Krzysztof 2, Kuryło Krzysztof 2, Maziarczyk Piotr 2, Ryń Robert, Ryń Mariusz, Ostapiński Wojciech 1, Kozak Mariusz br., Litwińczuk Tomasz 1, Piasta Maciej 2, Pazur Andrzej 2, Krasnopolski Paweł 2, Luterek Tadeusz, Puzia Wiesław 1, Małecki Karol 2, Luszowski Grzegorz br., Molyavchyk Oleksandr, Tór Sławomir.
Trener: p. Stanisław Żywicki

 

Mecz sędziowali: p. Stanisław Puszkarski, p. Adam Bartnik

Stolik sędziowski: p. Wojciech Groniewski, p. Konrad Kostrubała.

 Konferansjer: p. Piotr Orzechowski

Liczebnie na pewno wygrała reprezentacja Absolwentów Szkół Zamojszczyzny :)

 

>>>FOTORELACJA<<<

 

 

Wszystkim gratulujemy sportowej postawy!

Dziękujemy za wspólny mecz!

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

MKS Padwa Zamość

 

Katedra W-F