Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkolnego Związku Sportowego w Zamościu za rok szkolny 2016/2017

We wtorek, 17 października w Szkole Podstawowej nr 9 w Zamościu odbyła się gala podsumowująca Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Zamość Szkolnego Związku Sportowego za roku szkolny 2016/2017.

Naszą szkołę reprezentowała delegacja w składzie:
Marcelina Wilczyńska, Paulina Łopuszyńska, Daniel Maluga, p.Andrzej Kobylarz i p.Konrad Kostrubała.

We współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła III miejsce.

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy startując w zawodach sportowych przyczynili się do sukcesu szkoły!

Nauczyciele wychowania fizycznego

MT4_8749 - Kopia

Rejonowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców – 5.10.2017

We wtorek 5 października br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Biegi Przełajowe.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta zajęły szóste, a chłopcy piąte miejsce.

 

Drużyna dziewcząt: opiekun p.Konrad Kostrubała

Hawrylak Katarzyna
Podolak Zuzanna          
Radlińska Kinga
Mielniczek Roksana
Pałka Joanna
Muzyczuk Kinga
Łopuszyńska Paulina
Bielińska Weronika

Drużyna chłopców: opiekun p.Marcin Tomaszewski

Chmura Hubert
Haider Oskar
Kostrubiec Bernard
Łyś Dominik
Skwaryło Kamil
Swatowski Adrian
Wróbel Sebastiian
Lewusz Konrad

Gratulujemy sportowej postawy.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

1 Miejsce Dziewcząt i 2 Miejsce Chłopców w Lidze Lekkoatletycznej – 26.09.2017

We wtorek 26 września br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody z cyklu Szkolna Liga Lekkoatletyczna szkół ponadgimazjalnych.
Dziewczęta z naszej szkoły nie dały szans innym drużynom, zajmując wysokie lokaty w swoich konkurencjach.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze LA to już 16-te zwycięstwo z rzędu !!!

Nasi chłopcy, po zaciętej rywalizacji zajęli 2 miejsce. Do awansu chłopcom zabrakło naprawdę niewiele.

Panorama 1

Skład dziewcząt:: opiekun – p. Grażyna Mandziuk
Bielińska Weronika    – bieg na 100m
Hawrylak Katarzyna   – bieg na 400m – III miejsce
Kmieć Magdalena         – skok w dal
Muzyczuk Kinga            – bieg na 100m
Okoń Patrycja                – bieg na 400m – II miejsce
Radlińska Kinga            – bieg na 1500m
Skóra Weronika            - pchnięcie kulą
Szeremeta Karolina   – bieg na 800m
Wróblewska Paulina - skok w dal
Zosiuk Weronika         - pchnięcie kulą

Sztafeta dziewcząt 4x100m – I miejsce
(Hawrylak Katarzyna, Okoń Patrycja, Muzyczuk Kinga, Bielińska Weronika)

 

Skład chłopców: opiekun – p. Marcin Tomaszewski
Maluga Daniel                – bieg na 100m – I miejsce
Rypina Jakub                  – bieg na 100m
Kostrubiec Bernard   - bieg na 100m
Skwaryło Kamil   – skok w dal – IV miejsce
Kiciński Kamil     – pchnięcie kulą
Polski Bartosz      – pchnięcie kulą
Swatowski Adrian   – bieg na 400m – I miejsce
Tymosz Piotr             – bieg na 400m
Wróbel Sebastian    – bieg na 1500m – I miejsce

Sztafeta chłopców 4x100m – II miejsce (Swatowski Adrian, Skwaryło Kamil, Rypina Jakub, Maluga Daniel)

 

 

Gratulujemy godnej sportowej postawy, awansu i dalszych sukcesów.

Nauczyciele wychowania fizycznego