Mecz Piłki Nożnej Dziewcząt ILO – Padwa Zamość

23 czerwca br. w zamojskiej hali OSiR o godzinie 12.00 odbył się mecz pomiędzy reprezentacjami I LO Zamość, a reprezentacją dziewcząt Padwa Zamość.

Podopieczne p. Piotra Maliszewskiego pokonały drużynę p. Wojciecha Groniewskiego 4:2.

Bramki dla naszej drużyny strzeliły:

Wilgos Ola, Rębisz Ilona, Małek Klaudia 2 bramki.

 

skład I LO:
MAZUR KLAUDIA
WILGOS OLA
MAŁEK KLAUDIA
SZYKUŁA WIOLETTA
RĘBISZ ILONA
WRONKA MARTYNA
DOBROWOLSKA ANITA
SOKOŁOWSKA LUIZA
OTŁOWSKA MILENA
KUKIEŁKA KAROLINA
PROCZUK PAULINA

 

Gratulujemy!

 

Katedra W-F

Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Drugich – 23.06.2015

Dzisiaj (wtorek 23.06) o godzinie 9.00 na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Drugich.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Rywalizowały w nim 4 drużyny:

2c, 2b, 2d, 2e+j

 

Najlepszą drużyną została Klasa 2e+j

Drugą drużyną Klasa 2b.

Na trzecim miejscu uplasowała się Klasa 2c.

 

Wyniki spotkań:

1. 2c – 2e+j    0:1

2. 2b – 2d      0:1

3. 2c – 2d      3:1

4. 2e+j – 2b  4:0

5. 2c – 2b     1:3

6. 2d – 2e+j  1:4

 

Tabela końcowa:                        Mecze  Punkty   Bramki  +/-

1 MIEJSCE  Klasa 2E+2J               3          9           9-1      +8

2 MIEJSCE Klasa 2B                      3          3           3-6       -3

3 MIEJSCE Klasa 2C                      3          3           4-5       -1

4 MIEJSCE Klasa 2D                     3           0           3-7       -4

 

O drugim miejscu zadecydował wynik bezpośredniego spotkania klas: 2b i 2c na korzyść 2b.

 

Zgodnie z regulaminem turnieju o zwycięstwie decydowało kolejno:

1) Punkty – wg punktacji : wygrana – 3 pkt., remis – 1 pkt., przegrana – 0 pkt., walkower – 3 pkt., walkower – 0 pkt.  (Walkower zalicza się jako przegraną 0:3).

2) Wynik bezpośredniego spotkania.

3) Stosunek bramek (zdobyte do straconych).

4) Większa liczba strzelonych bramek.

 

Skład drużyny klasy 1e+j

Banachewicz Paweł

Zając Łukasz

Juszczak Dawid

Szczerbik Bartosz

Krawczyk Patryk

Rybak Daniel

Diaczuk Kacper

Mroczek Kamil 2e

 

Królem strzelców został Mroczek Kamil z klasy 2e, zdobywając 6 bramek.

 

 

Na koniec drużyny otrzymały dyplomy i puchary.

 

Organizatorzy: p.Piotr Maliszewski p. Konrad Kostrubała, p.Andrzej Kobylarz, p.Marcin Tomaszewski.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy!

Nauczyciele WF

 

1a WYGRAŁA!!! Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas Pierwszych o Puchar Dyrektora I LO – 22.06.2015

W poniedziałek 22 czerwca 2015 roku na boisku OSiR został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Chłopców

o Puchar Dyrektora I LO w Zamościu.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn z klas pierwszych.

 

Grupę A utworzyły klasy: 1c, 1b, 1j,  a grupę B klasy: 1a, 1eh.

Wyniki spotkań:

GRUPA A

1c – 1b  0-2

1j – 1c  8-0

1b – 1j  0-1

GRUPA B

1a – 1eh  8-0

Półfinały:

1j – 1eh  3-0

1a – 1b  1-0

Mecz o 3 miejsce:

1eh – 1b  1-0

Finał:

1a – 1j  2-0

 

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Klasa 1a

2. miejsce – Klasa 1j

3. miejsce – Klasa 1eh

 

Skład drużyny klasy 1a:

Bondyra Dawid

Bondyra Albert

Jachorek Michał

Saputa Mateusz

Dąbrowski Piotr

Wujec Jakub

Pukaluk Maciej

Kołodziej Kamil

Szałata Michał

Kucharski Kacper

 

Królem strzelców został Dąbrowski Piotr z klasy 1a, a najlepszym bramkarzem Piasecki Damian z klasy 1b.

 

Organizatorzy: p.Piotr Maliszewski p. Konrad Kostrubała, p.Andrzej Kobylarz, p.Marcin Tomaszewski.

sędzia: Konrad Lipski 2a

 

Wszystkim gratulujemy godnej sportowej postawy!

Katedra WF

 

Klasa 2B WYGRAŁA !!! Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Klas I i II

siatka-logo-290x290W środę 29 kwietnia 2015r. w hali zamojskiego Osir-u odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Klas I i II.

Głównym celem imprezy była popularyzacja piłki siatkowej, rozwijanie zainteresowań i zdolności sportowych młodzieży, a także wyłonienie mistrzów szkoły.

W turnieju wzięło 12 klas pierwszych i drugich. Pierwsza faza turnieju rozegrana została systemem pucharowym (zwycięzca kwalifikuje się do dalszych gier).

 

 

 

 

 

MT4_2112

Wszystkie wyniki spotkań:

2h-1g  wynik 0:2

1f-1j               0:2

1a-2a             0:2

1b-2b             1:2

1c-2f              2:0

2i-1i                2-0v

Zwycięzcy tych spotkań awansowali do drugiej rundy.

1g-2a  wynik  2:1

2b-1c              2:0

2i-1j                 2:0

 

Po rozegraniu drugiej rundy, drużyny z klas 1g, 2i+2j i 2b przystąpiły do meczów finałowych.

Faza finałowa została rozegrana systemem „każdy z każdym”.

 

Mecze finałowe zapowiadały się bardzo ciekawie. Emocji nie zabrakło, a spotkania stały na bardzo wysokim sportowym poziomie. Świadczyć może o tym fakt, że zwycięzców poszczególnych spotkań wyłaniał dopiero trzeci decydujący set (tie-break). Wszystko odbyło się w atmosferze fair-play.

 

W pierwszym meczu klasa 1g  uległa klasie 2i+2j 1:2

W drugim meczu klasa 2b pokonała 1g 2:0

W trzecim meczu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju klasa 2b pokonała klasę 2i+2j 2:1.

 

1 miejsce: KLASA 2b

2 miejsce: KLASA 2i+2j

3 miejsce: KLASA 1g

 

Oto skład zwycięskiej drużyny z klasy 2b:

Gałan Bartłomiej

Hałasa Konrad

Izdebski Piotr

Greszta Szymon

Martynowska Diana

Misiarz Sylwia

Kulik Izabela

Kietlińska Monika

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Lizut Aleksandra z klasy 2i,

a najlepszym zawodnikiem został Hałasa Konrad z klasy 2b.

MT4_2535

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

Specjalne podziękowania dla z klasy 1k za pomoc w przygotowaniu tabel turniejowych.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

 

TABELA

FINAŁOWA 

1

2

3

Mecze

W/P

Sety

Wygrane/Przegrane/Ratio

Małe Punkty

Zdobyte/Stracone/Ratio

Punkty

1

1g

 X

1:2 

 

 0:2

0  2

1        4        0,25    

50      67      0,74 

2

2i+2j

2:1 

 X

 

1:2

1  1

3        3        1

69      59      1,169 

 3

3

2b

2:0

2:1

x

2  0

4        1       4

63      56      1,125

4

 

Drugie miejsce szczypiornistów – Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców – 19.02.2015

W czwartek 19 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu został rozegrany turniej w ramach Miejskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców.

Drużyna I LO rywalizowała w grupie A z zespołami z ZSP nr2 „Mechanik”, ZSP nr5 „Rolniczak” i ZSP nr4 „Budowlanka”.

Grupę B utworzyły szkoły: II LO, III LO, ZSP3 „Elektryk”.

 

Po zaciętej walce w grupie, wygranych meczach z „Mechanikiem” i „Budowlanką” oraz walkowerze  z ZSP5, zespół I LO awansował do finału.

W finale nasza drużyna przegrała z III LO, zajmując drugie miejsce.

Wyniki spotkań:

Grupa A
ZSP4 – I LO         9 – 13
ZSP5 – ZSP2      5 – 17
I LO – ZSP2        12 – 10
ZSP4 – ZSP5     18 – 13
ZSP4 – ZSP2     16 – 19
I LO – ZSP5        10 – 0 walkower

Grupa B
II LO – III LO     7 – 12
III LO – ZSP3   9 – 5
II – ZSP3          11 – 19

Mecz finałowy
III LO – I LO  13 -8

Skład drużyny:
Chwiejczak Bernard (III h)
Gałaszkiewicz Piotr (II a)
Nalepko Mateusz (IIa)
Gałan Bartłomiej (II b)
Izdebski Piotr (II b)
Panas Michał (II c)
Grabowski Marek (II c)
Łasocha Karol (II d)
Ząbek Maciej (II d)
Bąk Rafał (II g)
Tront Jakub (IIg)
Piasecki Damian (Ib)

 

Gratulujemy!!!

Katedra wychowania fizycznego

 

Liga LA Finał Wojewódzki – Biała Podlaska 21.10.2014

21 października 2014r. na stadionie AWF Biała Podlaska odbyły się kolejne zawody sportowe.

Tym razem był to Finał Wojewódzki w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Nasze dziewczęta, pod opieką Pani Grażyny Mandziuk zajęły czwarte miejsce.

Drużyna dziewcząt:

Kozłowska Dominika 3a
Łapa Klaudia 3j
Ćwik Katarzyna 1h
Tomasik Aleksandra 2g
Niedźwiecka Agata 1d
Deryło Aleksandra 2g
Bednarz Anna 1g
Zielonka Sylwia 1g
Śmiech Aleksandra 2a
Sobczuk Kaja 2e
Rozmus Karolina 2b
Hajduk Marika 2f
Kułaj Aleksandra 2g

 

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce – I LO Biała Podlaska

II Miejsce – ZS nr 1 Tomaszów Lubelski

 

Gratulujemy!!!

Katedra Wychowania Fizycznego

Kolejny awans dziewcząt!!! Rejonowa Liga Lekkoatletyczna – Zamość 16.10.2014

16 października na stadionie OSiR w Zamościu odbyła się Rejonowa Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Świetnie spisała się nasza drużyna dziewcząt, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej.

Do tej wygranej przyczynił się cały zespół, a w szczególności Sylwia Zielonka 1g, która swoim biegiem zapewniła naszej drużynie 1 MIEJSCE !!!

Oto skład dziewcząt:: opiekun – p. Grażyna Mandziuk


Kozłowska Dominika 3a
Łapa Klaudia 3j
Ćwik Katarzyna 1h
Tomasik Aleksandra 2g
Niedźwiecka Agata 1d
Deryło Aleksandra 2g
Mielcarek Beata 3e
Zielonka Sylwia 1g
Miś Dominika 3c
Sobczuk Kaja 2e
Rozmus Karolina 2b
Śmiech Aleksandra 2a
Hajduk Marika 2f
Sołoducha Emilia

 

Dziewczęta awansowały do zawodów wojewódzkich, które zaplanowane są na

21 października br. w Białej Podlaskiej.

 

Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów!

Katedra Wychowania Fizycznego

Finał Wojewódzki Sztafetowe Biegi Przełajowe – Lubartów 15.10.2014

W środę 15 października 2014 roku w Lubartowie odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 10 x 800 m.

Nasza reprezentacja dziewcząt – mistrzynie powiatu w składzie:

Mielcarek Beata 3e, Komisarczuk Aneta 3bZielonka Sylwia 1gKowalczuk Karolina 2f, Niedźwiecka Agata 1d, Mazur Aleksandra 1j, Łapa Klaudia 3j, Przysucha Patrycja 3j, Tomasik Aleksandra 2g, Deryło Aleksandra 2g

wybiegały 6 miejsce na 12 startujących zespołów z całego województwa lubelskiego.

opiekun – p. Grażyna Mandziuk

Cieszymy się ze wszystkich wyników i zbieramy punkty do generalnej punktacji

we współzawodnictwie sportowym.

Gratulujemy!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Kolejna wygrana dziewcząt – Sztafetowe Biegi Przełajowe (10x800m) – Tomaszów Lub. 2.10.2014

Nasze dziewczyny przyzwyczaiły nas już do tego, że odnoszą sukcesy sportowe.

Nie zawiodły także ostatnio, gdy wzięły udział w Rejonowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Tomaszowie Lubelskim. gdzie wywalczyły I miejsce !

Wygrywając, dziewczęta zapewniły sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który zaplanowany jest na 15 października 2014 roku.

Reprezentacja dziewcząt I LO wystartowała w składzie:

Łapa Klaudia
Mielcarek Beata
Przysucha Patrycja
Kowalczuk Karolina
Tomasik Aleksandra
Deryło Aleksandra
Zielonka Sylwia
Niedźwiecka Agata
Rozus Karolina
Komisarczuk Aneta

opiekun – p. Grażyna Mandziuk

 

Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

Katedra Wychowania Fizycznego

W roku 2014-tym…po raz 14-ty !!! Liga Lekkoatletyczna – Zamość 23.09.2014

23 września  na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się zawody z cyklu Miejska Liga LA szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt.

Podobnie jak w „przełajach”, dziewczęta z naszej szkoły przyzwyczaiły nas już do tego, że odnoszą zwycięstwa w zawodach lekkoatletycznych. Pokazując na bieżni, rzutniach i skoczniach, że nie ma na nie mocnych!

Zajęły oczywiście pierwsze miejsce.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze LA to już 14-te zwycięstwo z rzędu !!!

 

Zawody rejonowe zaplanowane są na 16 października 2014 roku w Zamościu.

 

Skład dziewcząt:: opiekun – p. Grażyna Mandziuk

Kozłowska Dominika
Ćwik Katarzyna
Tomasik Aleksandra
Niedźwiecka Agata
Deryło Aleksandra
Mielcarek Beata
Miś Dominika
Sobczuk Kaja
Rozmus Karolina
Śmiech Aleksandra
Hajduk Marika
Czop Karolina

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katedra Wychowania Fizycznego