Mecz Piłki Ręcznej: Absolwenci I LO – Absolwenci Szkół Zamojszczyzny – 3.06.2016

W piątek 3 czerwca w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, odbył się Mecz Piłki Ręcznej pomiędzy:

Absolwentami I LO, a Absolwentami Szkół Zamojszczyzny.

 

Był to mecz na bardzo wysokim sportowym poziomie. Nie brakowało popisowych akcji obydwu zespołów i indywidualnych zagrań zawodników, takich jak: „wrzutki”, „wkrętki” i parady bramkarskie.

Wszystko odbyło się w sportowej, rodzinnej atmosferze, bo piłka ręczna to jedna Wielka Rodzina.

 

Reprezentacja Absolwentów I LO wygrała z Absolwentami Szkół Zamojszczyzny 31-26 (16-14)

 

Przed meczem na cmentarzu parafialnym w Zamościu, delegacja I Liceum Ogólnokształcącego  z Panem dyr Zygmuntem Kamińskim, Panem Sławomirem Tórem wiceprezesem MKS Padwy Zamość i Panią Donatą Grabczak złożyła wiązankę kwiatów na pomniku Pana Henryka Grabczaka. Wieloletniego działacza sportowego, współzałożyciela zamojskiej męskiej piłki ręcznej, trenera, wicedyrektora i prof. I Liceum w Zamościu, wychowawcy wielu pokoleń zawodników i uczniów.

Pan Henryk Grabczak zmarł 21 marca 2014 roku.

 

sdrSkłady drużyn i zdobyte bramki:
Absolwenci I LO w Zamościu
Dariusz Pałkowski 1, Robert Martyniuk 2, Marcin Tomaszewski 4, Tomasz Kowalski 5, Sebastian Posikata 1, Tomasz Miszczyszyn 2, Michał Szpinda 2, Paweł Puszkarski 1, Robert Polski, Rafał Bąk br., Piotr Gałaszkiewicz 3, Maciej Ząbek 1, Damian Morawski 7, Adrian Adamczuk 2.
Trener: Marcin Tomaszewski

Absolwenci Szkół Zamojszczyzny
Głuszek Wiesław 2, Naklicki Bartłomiej br., Naklicki Jan, Różański Michał, Cisło Michał 1, Niemczuk Sebastian, Pudełko Alek, Brzyski Waldemar 2, Kurzempa Waldemar, Czerwonka Tomasz 2, Grula Mirosław br., Radwański Igor, Adamczuk Kacper 2, Łyś Krzysztof 2, Kuryło Krzysztof 2, Maziarczyk Piotr 2, Ryń Robert, Ryń Mariusz, Ostapiński Wojciech 1, Kozak Mariusz br., Litwińczuk Tomasz 1, Piasta Maciej 2, Pazur Andrzej 2, Krasnopolski Paweł 2, Luterek Tadeusz, Puzia Wiesław 1, Małecki Karol 2, Luszowski Grzegorz br., Molyavchyk Oleksandr, Tór Sławomir.
Trener: p. Stanisław Żywicki

 

Mecz sędziowali: p. Stanisław Puszkarski, p. Adam Bartnik

Stolik sędziowski: p. Wojciech Groniewski, p. Konrad Kostrubała.

 Konferansjer: p. Piotr Orzechowski

Liczebnie na pewno wygrała reprezentacja Absolwentów Szkół Zamojszczyzny :)

 

>>>FOTORELACJA<<<

 

 

Wszystkim gratulujemy sportowej postawy!

Dziękujemy za wspólny mecz!

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

MKS Padwa Zamość

 

Katedra W-F

Mecz Piłki Nożnej na 100-lecie Szkoły: Absolwenci I LO – Pracownicy Urzędu Miasta Zamość

W sobotę 28 maja br. o godzinie 10.30 na stadionie OSiR w Zamościu, odbył się Mecz Piłki Nożnej pomiędzy: Absolwentami I LO,a Pracownikami Urzędu Miasta Zamość z Panem Prezydentem Andrzejem Wnukiem w roli kapitana drużyny.

MT4_7058

MT4_7194 MT4_7195 MT4_7204 MT4_7287 MT4_7305 MT4_7309

Emocji nie zabrakło do końca spotkania. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja Urzędu Miasta wygrała z Absolwentami I LO:   11 – 7

 

Sędziowała: Kornelia Kulesza

 

Składy drużyn:
Drużyna Urzędu Miasta:
p. Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość
p. Marek Gajewski
p. Piotr Zając
p. Przemysław Gałka
p. Sławomir Ostrowski
p. Karol Kozak
p. Jarosław Miechowiecki

Drużyna Absolwentów I LO:
p. Piotr Welcz
p. Rafał Łyś
p. Jacek Szczyrba
p. Adam Adamczuk
p. Marcin Kiecana
p. Marcin Lachowicz
p. Piotr Maliszewski
p. Paweł Kozioł

 

Organizator:
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

p. Konrad Kostrubała, p. Andrzej Kobylarz, p. Piotr Maliszewski

 

Wszystkim za udział i pomoc dziękujemy!!!

Gratulujemy sportowej postawy!

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Daliśmy radę!!! Bieg – 100 km na 100-lecie I LO.

W sobotę 28 maja o godz: 9.00 na bieżni zamojskiego stadionu OSiR, odbył się bieg w ramach obchodów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

Był to bieg sztafetowy – 100 x 1 km. Każdy startujący zawodnik miał do przebiegnięcia dystans 1 kilometra.

W sumie pokonaliśmy 100 kilometrów (z lekkim naddatkiem!)  :)

W biegu udział wzięli: uczniowie naszej szkoły, nauczyciele emerytowani, absolwenci, nauczyciele-absolwenci, nauczyciele i sympatycy I LO.

Z numerem setnym bieg zakończyła Hania Kucharska :)

Łączny czas biegu to: 2 godziny 38 minut i 37 sekund.

 

 

Na szczególne podziękowania za udział zasługują Nasi:

nauczyciele emerytowani: p. Danuta Kostrubała, p. Maria Ćwierz

nauczyciele I LO:  p. Małgorzata Struk, p. Magdalena Lis, p. Małgorzata Twardziszewska, p.Renata Czerwieniec, p. Konrad Kostrubała, p. Piotr Maliszewski, p. Mieczysława Adamczuk,p. Marcin Gardyga, p. Joanna Barańska-Budzyńska, p. Marcin Tomaszewski

absolwenci I LO: p. Monika Maziarczyk, p. Urszula Lis, p. Rafał Łyś, p. Adam Adamczuk, p. Konrad Gardyga, p. Marcin Kiecana

sympatycy naszej szkoły: p. Alicja Gugała – rodzic, Hania Kucharska

Wszyscy startujący uczniowie spisali się znakomicie :)

Młodzież – to młodość, ale należy podkreślić fakt, że ciało pedagogiczne „nie dało ciała”! :)

Zarówno pogoda, jak i dobre humory uczestników dopisały.

 

Organizator i Kadra sędziowska:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

p.Danuta Kostrubała, p.Maria Ćwierz, p.Grażyna Mandziuk, p.Agata Kucharska, p.Konrad Kostrubała, p.Piotr Maliszewski, p.Marcin Tomaszewski

 

 

MT4_7058 MT4_7069 MT4_7074 MT4_7097 MT4_7360  MT4_7478

Lista startowa - kolejność:

1.  p. Marcin Tomaszewski    – nauczyciel
2.  Paulina Żerebecka
3.  p. Alicja Gugała                  – rodzic
4.  Ewa Mil
5.  Kornelia Kulesza
6.  Agata Niedzwiecka
7.  Wojciech Zabandżała
8.  Kaja Jadacka
9.  Katarzyna Życiuk
10. Martyna Momot
11. Karolina Strzelec
12. Aleksandra Krupa
13. Kinga Kwarciana
14. Sylwia Mandziuk
15. Angelika Joniec
16. Ismena Kyc
17. Magda Waga
18. Emilia Łapiuk
19. p. Monika Maziarczyk    – absolwentka
20. p. Urszula Lis                – absolwentka
21. p. Małgorzata Struk      – nauczycielka
22. p. Magdalena Lis         – nauczycielka i absolwentka
23. p. Maria Ćwierz             – nauczycielka emerytowana
24. p. Małgorzata Twardziszewska  – nauczycielka i absolwentka
25. p. Renata Czerwieniec                – nauczycielka i absolwentka
26. Marcin Witkowski
27. Jan Siulkowski
28. Dawid Smalcuga
29. Przemysław Nadłonek
30. Sebastian Cięciera
31. Jakub Bamburski
32. Kacper Kitka
33. Michał Radliński
34. Paweł Kozioł
35. p. Rafał Łyś         – absolwent
36. Tomasz Karabin
37. Katarzyna Malczewska
38. Dagmara Wilkosz
39. Adriana Kijek
40. Marcelina Wilczyńska
41. Krzysztof Łoza
42. Joanna Pałka
43. Joanna Trześniowska
44. Katarzyna Czeczko
45. Monika Gęśla
46. Paweł Kołodziejczyk
47. Karolina Szymaniak
48. Joanna Zaremba
49. Sara Skiba
50. Weronika Antończak
51. Aleksandra Bochniak
52. Mateusz Frańczuk
53. Agata Olszała
54. Milena Otłowska
55. Katarzyna Konopka
56. Justyna Wrotniak
57. Julia Maszewska
58. Patrycja Gazda
59. Natalia Przytuła
60. Wioleta Szymańska
61. Marcelina Wilczyńska
62. p. Konrad Kostrubała – nauczyciel
63. Kamil Pikor
64. p. Adam Adamczuk     – absolwent
65. Paweł Pasieczny
66. Radosław Przysucha
67. Szymon Adamczuk
68. Oktawia Koisz
69. p. Piotr Maliszewski    – nauczyciel
70. Artur Irla
71. Małgorzata Stefańczyk
72. Łucja Przytuła
73. Paweł Pasieczny
74. Piotr Strzelecki
75. Radosław Przysucha
76. Filip Chmiel
77. p. Danuta Kostrubała    – nauczycielka emerytowana
78. Kamil Pikor
79. Katarzyna Malczewska
80. Joanna Pałka
81. Adrian Lewak
82. Mazur Szymon
83. p. Mieczysława Adamczuk  – nauczycielka i absolwentka
84. p. Marcin Gardyga                – nauczyciel i absolwent
85. Filip Chmiel
86. p. Konrad Gardyga          – absolwent
87. Adrian Lal
88. Marcin Witkowski
89. p. Marcin Kiecana       – absolwent (Matura 1981)! :)
90. Kamil Pikor
91. Kinga Radlińska
92. p. Joanna Barańska-Budzyńska – nauczycielka
93. Roksana Mielniczek
94. Aleksandra Bochniak
95. Krzysztof Łoza
96. Marcelina Wilczyńska
97. p. Piotr Maliszewski         – nauczyciel
98. Agata Niedzwiecka
99. p. Marcin Tomaszewski  – nauczyciel
100. Hania Kucharska          – może przyszła uczennica I LO, absolwentka I LO i nauczycielka I LO? :) :) :)

 

 

 

 

Sponsor koszulek: >>>>>>>>>>>>>>>>>>Firma – Polonia Transport<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<  Wielkie dzięki !

MT4_7371MT4_7104 MT4_7276

Sponsor koszulek: >>>>>>>>>>>>>>>>>>Firma – Polonia Transport<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<  Wielkie dzięki !

 

 

Wszystkim za udział i pomoc bardzo dziękujemy!!!

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Turniej Piłki Nożnej Chłopców z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

W środę w ramach obchodów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców.

W turnieju wzięło 12 drużyn z zamojskich szkół ponadgimnazjalnych . Turniej rozgrywany był w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w grupach, awansowały do fazy finałowej.

 

Grupa A
Szkoły „LIDER”
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2
Społeczne Liceum Ogólnokształcące

Grupa B
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr4
I Liceum Ogólnokształcące

Grupa C
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr5
III Liceum Ogólnokształcące
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

Wyniki spotkań grupy A:
II LO    – ZSP2  1-0
LIDER – SLO   0-3 walkower
LIDER – ZSP2  0-3 walkower
SLO     – II LO    0-3
LIDER – II LO    0-3 walkower
ZSP2  – SLO     4-0

Wyniki spotkań grupy B:
ZSP1 – ZSP4   0-2
ZSP3 – I LO     2-0
ZSP3 – ZSP4  1-1
I LO – ZSP1    1-0
ZSP3 – ZSP1  0-0
ZSP4 – I LO    1-0

Wyniki spotkań grupy C:
ZDZ    – LO CSM  0-0
ZSP5   – III LO      0-1
ZDZ    – III LO       0-2
LO CSM  – ZSP5 2-1
ZDZ    – ZSP5      1-0
III LO – LO CSM  2-0

Do fazy finałowej awansowały drużyny:
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr4
III Liceum Ogólnokształcące

GRUPA 

FINAŁOWA

 

1

II LO

2

III LO

3

ZSP 4

Mecze

PKT

Bramki

Miejsce

1

II LO

 X

4-0 


2-2

3

6:2 

 1

2

III LO

 0-4

 X

 

 0-1

3

 0

 0:5

 3

3

ZSP 4

2-2

1-0

X

 

3

4

3:2

2

 

 

Wyniki spotkań finałowych:
II LO     -   III LO    4-0
ZSP4   -   II LO     2-2
III LO   –   ZSP4   0-1

Klasyfikacja końcowa:
I Miejsce    – II Liceum Ogólnokształcące
II Miejsce   – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr4
III Miejsce  – III Liceum Ogólnokształcące

Najlepszym zawodnikiem turnieju został MAŁEK PATRYK z II LO, a najlepszym bramkarzem CICHOŃ BARTŁOMIEJ także z II LO.

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizator:
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

Katedra WF

III Miejsce Dziewcząt – Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

W środę 13 kwietnia br. odbyły się kolejne zawody sportowe  z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Był to Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt.

 

W turnieju wzięło osiem szkół ponadgimnazjalnych.

Pierwsza faza turnieju rozegrana została w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły poszczególne miejsca w grupach, zagrały o piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

 

Grupa A

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły „LIDER”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Grupa B

II Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

III Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

 

Wyniki spotkań grupy A:

ZSP1 – ZSP3  0-1

I LO – LIDER  1-0

ZSP1- LIDER 1-0

ZSP3 – I LO    0-0

ZSP1 – I LO   0-0

LIDER – ZSP3 0-4

 

Wyniki spotkań grupy B:

II LO – LO CSM    2-0

ZSP5 – III LO        1-2

II LO – III LO          2-0

LO CSM – ZSP5  0-0

II LO – ZSP5        3-0

III LO – LO CSM  0-1

 

Mecz o 5 miejsce:

ZSP1 – III LO  1-0

Mecz o 3 miejsce:

LO CSM – I LO  1-2 rzuty karne

Finał:

II LO – ZSP3  0-1

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I Miejsce  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

II Miejsce  – II Liceum Ogólnokształcące

III Miejsce  – I Liceum Ogólnokształcące

IV Miejsce  – Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

V Miejsce  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

VI Miejsce  – III Liceum Ogólnokształcące

VII Miejsce  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

VIII Miejsce  – Szkoły „LIDER”

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została KATARZYNA KLIMCZUK z ZSP3

Najlepszą bramkarką została uczennica I LO SZYKUŁA WIOLETTA

 

Skład drużyny I LO – opiekun p.Piotr Maliszewski

Mazur Klaudia, Małek Klaudia, Szykuła Wioletta, Wronka Martyna, Rębisz Ilona, Dobrowolska Anita, Przytuła Natalia, Kukiełka Karolina, Stefańczyk Małgorzata, Prus Wiktoria, Otłowska Milena

 

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sędziowie:

p.Andrzej Kobylarz, p.Konrad Kostrubała

 

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

Nauczyciele WF

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

Dzisiaj w hali zamojskiego Osir-u odbył się kolejny turniej z okazji „100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu”. Tym razem był to Turniej Piłki Ręcznej Chłopców.

W turnieju wzięły cztery szkoły ponadgimnazjalne.

I Liceum Ogólnokształcące

II Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

III Liceum Ogólnokształcące + „MKS Padwa”  – poza konkursem

 

Wyniki spotkań turnieju:

I LO – ZSP3  28-14

ZSP3 – II LO 15-19

I LO – II LO    22-18

 

Mecze rozegrane poza konkursem:

II LO – III LO+”MKS Padwa” 15-18

I LO – III LO+”MKS Padwa”  11-25

III LO+”MKS Padwa” – ZSP3 20-18

 

 

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce  – I Liceum Ogólnokształcące

II Miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

III MiejsceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3


Najlepszym zawodnikiem turnieju został RADWAŃSKI IGOR z II LO.

 

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sędziowie:

p.Andrzej Kobylarz,  p.Wojciech Groniewski, p.Konrad Kostrubała, p.Marcin Tomaszewski

 

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

Następne turnieje zaplanowane są na:

13 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej dziewcząt

20 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej chłopców

 

 

Nauczyciele WF

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

23 kwietnia o godz. 9.00 w zamojskiej hali OSiR rozpoczął się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z okazji 100-lecia

I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

W turnieju udział wzięły cztery zamojskie szkoły ponadgimnazjalne:

I Liceum Ogólnokształcące

III Liceum Ogólnokształcące

II Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

 

Wyniki spotkań:

I LO – III LO     3-10

II LO – ZSP3   11-6

I LO – ZSP3    11-12

III LO – II LO    1-13

I LO – II LO      5-14

ZSP3 – III LO  8-9

20160323_121058

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce  – II Liceum Ogólnokształcące

II Miejsce – III Liceum Ogólnokształcące

III Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

IV Miejsce – I Liceum Ogólnokształcące

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została – TYMICKA PATRYCJA z ZSP3

 

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sędziowie:

p.Andrzej Kobylarz,  p.Wojciech Groniewski, p.Konrad Kostrubała, p.Marcin Tomaszewski

 

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

Nauczyciele WF

 

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

W środę w ramach obchodów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców.

W turnieju wzięło 7 drużyn z zamojskich szkół ponadgimnazjalnych . Turniej rozgrywany był w dwóch grupach A i B systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach, awansowały do meczu o trzecie miejsce i finału.

 

Grupa A

I Liceum Ogólnokształcące

III Liceum Ogólnokształcące

II Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Grupa B

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

MT4_5710

Wyniki spotkań grupy A:

I LO – ZSP2     1-2

III LO – II LO     2-0

I LO – II LO       0-2

ZSP2 – III LO   0-2

I LO – III LO     0-2

II LO – ZSP2   2-0

GRUPA

A

1

 

I LO

 

2

 

III LO

3

 

II LO

4

 

ZSP2

Mecze

Wygrane/Przegrane 

Sety

Wygrane/Przegrane/Ratio

Małe Punkty

Zdobyte/Stracone/Ratio

Punkty /Miejsce

1

I LO

 X

 

0:2

 

 

0:2

 

1:2

 

0  -  3

 

1   6   0

 

 

3  -  4

2

III LO

 

2:0

X

 

2:0

 

 

2:0

 

3  -  0

 

6   0   6

 

 

6  -  1

3

II LO

 

 

2:0

 

0:2

X

 

 

2:0

 

 

2  -  1

 

4   2   2

 

 

5  -  2

4

ZSP2

 

 

2:1

 

0:2

0:2

X

 

1  -  2

 

2   5   0,4

 

 

4  -  3

 

Wyniki spotkań grupy B:

ZSP3 – LO CSM   2-1

ZSP5 – ZSP 3      0-2

LO CSM – ZSP5  1-2

 

GRUPA

A

1

 

ZSP3

 

2

 

LO CSM

3

 

ZSP 5

Mecze

Wygrane/Przegrane 

Sety

Wygrane/Przegrane/Ratio

Małe Punkty

Zdobyte/Stracone/Ratio

Punkty /Miejsce

1

ZSP 3

 

X

 

2:1

 

2:0

 

2  -  0

 

4   1   4

 

 

4  -  1

2

LO CSM

 

 

1:2

X

 

1:2

 

0  -  2

 

2   4   2

 

 

2  -  3

3

ZSP5

 

 

0:2

 

2:1

X

 

1  -  1

 

2    3    0,4

 

 

3  -  2

 

Mecz o 3 miejsce:

ZSP5 – II LO  2-1

Finał:

III LO – ZSP3  2-0

 

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce  – III Liceum Ogólnokształcące

II MiejsceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

III Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

IV Miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

V Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

VI Miejsce – I Liceum Ogólnokształcące, Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został JAKUB KAPROŃ  III LO.

MT4_5928

Skład drużyny III LO – opiekun p.Jan Obszański

Kaproń Jakub, Tytoń Karol, Kapera Grzegorz, Dubik Kamil, Juszczak Damian, Szeliga Karol, Mazurek Dawid, Rębisz Bartłomiej, Knap Krystian, Kitka Jakub, Lis Michał, Olech Kamil

 

 

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sędziowie:

p. Agata Kucharska, p.Andrzej Kobylarz, p. Emil Rafalski, p. Wojciech Groniewski

 

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

 

Następne turnieje zaplanowane są na:

23 marca 2016r. -    Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt 

6 kwietnia 2016r. -   Turniej Piłki Ręcznej chłopców

13 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej dziewcząt

20 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej chłopców

Wszystkie turnieje odbędą się na obiektach OSiR w Zamościu.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn!!!

 

Katedra WF

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu

Dzisiaj w hali zamojskiego Osir-u odbył się pierwszy turniej z cyklu turniejów z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Celem zawodów było:

  • Upamiętnienie 100-lecia założenia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamojskiego w Zamościu.
  • Popularyzacja piłki siatkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
  • Podnoszenie poziomu sportowego wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych poprzez rywalizację sportową.
  • Rozwijanie zainteresowań i zdolności sportowych młodzieży.
  • Wyłonienie najlepszej drużyny Turnieju.

 

W turnieju wzięło 6 szkół ponadgimnazjalnych. Pierwsza faza turnieju rozegrana została w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach, awansowały do półfinału.

MT4_5261

Grupa A

Społeczne Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

III Liceum Ogólnokształcące

Grupa B

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

Szkoły „LIDER”

I Liceum Ogólnokształcące

 

Wyniki spotkań grupy A:

SLO – ZSP3   0-2

III LO – SLO    2-0

ZSP3 – III LO  0-2

GRUPA

A

 

SLO

 

 

 

ZSP 3

 

III LO

Mecze

Wygrane/Przegrane 

Sety

Wygrane/Przegrane/Ratio

Małe Punkty

Zdobyte/Stracone/Ratio

Punkty /Miejsce

 

SLO

 

X

 

0:2

 

0:2

 

0 – 2

 

0     4    0

 

 

2 – III

 

ZSP 3

 

 

2:0

X

 

0:2

 

1 – 1

 

2    2    1

 

 

3 – II

 

III LO

 

 

2:0

 

2:0

X

 

2 – 0

 

4    0    4

 

 

4 – I

 

Wyniki spotkań grupy B:

LO CSM – LIDER    2-0

I LO – LO CSM        2-1

LIDER – I LO          0-2

GRUPA

B

 

LO CSM

 

 

 

LIDER

 

I LO

Mecze

Wygrane/Przegrane 

Sety

Wygrane/Przegrane/Ratio

Małe Punkty

Zdobyte/Stracone/Ratio

Punkty /Miejsce

 

LO CSM

 

X

 

2:0

 

1:2

 

1 – 1

 

3    2    1,5  

 

 

3 – II

 

LIDER

 

 

0:2

X

 

0:2

 

0 – 2

 

0    4    0

 

 

2 – III

 

I LO

 

2:1

 

2:0

 X

 

4 – 1

 

4    1    4

 

 

1 – I

Mecz o 5 miejsce:

LIDER – SLO  2-0

 

Pierwszy półfinał:

III LO – LO CSM  2-0

Drugi półfinał:

ZSP3 – I LO  0-2

 

Mecz o 3 miejsce:

LO CSM – ZSP3  1-2

Finał:

III LO – I LO  2-0

 

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce  – III Liceum Ogólnokształcące

II Miejsce  – I Liceum Ogólnokształcące

III Miejsce  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

IV Miejsce  – Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych

V Miejsce  – Szkoły „LIDER”

VI Miejsce  – Społeczne Liceum Ogólnokształcące

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została NATALIA KOWALSKA  z   III LO.

MT4_5496

Skład drużyny III LO – opiekun p.Maria Furmańczuk
Kowalska Natalia, Główka Karolina, Chmiel Aleksandra, Greszta Magdalena, Zych Dominika, Miazga Katarzyna, Piwko Dorota, Buczek Agata, Ciećko Karolina, Pitak Klaudia, Biszczanik Angelika, Korga Edyta, Kiecana Karolina, Kawka Natalia

MT4_5674

Skład drużyny I LO – opiekun p.Konrad Kostrubała
Lizut Aleksandra, Wnuk Katarzyna, Sarzyńska Monika, Lewczuk Sylwia, Martynowska Diana, Misiarz Sylwia, Gałan Kamila, Jaworska Klaudia, Momot Martyna, Madejczyk Jagoda, Pasieczna Małgorzata, Zielonka Sylwia, Zielonka Izabela, Łyciuk Katarzyna

MT4_5680

Skład drużyny – ZSP3 – opiekun p.Marek Banach
Leśniak Diana, Kawalec Paulina, Wiater Wiktoria, Komincz Agnieszka, Pyś Marika, Żurakowska Aleksandra, Soroka Kamila, Zarębska Paulina, Steciuk Kinga

 

Cały turniej przebiegł w duchu fair play, zaciętej, ale sportowej rywalizacji, a chęć wygranej spowodowała, że wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności siatkarskich.

Na koniec turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

 

Organizator:

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sędziowie:

p. Agata Kucharska, p.Andrzej Kobylarz, p. Emil Rafalski, p. Wojciech Groniewski

 

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

 

Następne turnieje zaplanowane są na:

16 marca 2016r. -    Turniej Piłki Siatkowej chłopców

23 marca 2016r. -    Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt 

6 kwietnia 2016r. -   Turniej Piłki Ręcznej chłopców

13 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej dziewcząt

20 kwietnia 2016r. – Turniej Piłki Nożnej chłopców

Wszystkie turnieje odbędą się na obiektach OSiR w Zamościu.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn!!!

 

Katedra WF

 

 

Klasa 2j wygrała!!! Finał Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Klas I i II

Dzisiaj w hali OSiR odbył się Finał Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Klas I i II

Mecze finałowe zapowiadały się bardzo ciekawie. Emocji nie zabrakło, a spotkania stały na bardzo wysokim sportowym poziomie. Świadczyć może o tym fakt, że zwycięzców w finale wyłonił dopiero trzeci decydujący set (tie-break).

Wszystko odbyło się w atmosferze fair-play.

 

Mecz o trzecie miejsce:

Klasa 1e pokonała 2d  2-0 (15:9, 15:8)

W meczu o pierwsze miejsce klasa 2j wygrała z klasą 2c  2-1 (15:9, 14:16, 8:3)

 

1 miejsce: KLASA 2j

2 miejsce: KLASA 2c

3 miejsce: KLASA 1e

 

Oto skład zwycięskiej drużyny z klasy 2j:

Kozioł Paweł

Ziemiński Miłosz

Rębisz Ilona

Lipiec Mateusz

Winiarczyk Paulina

Mazur Aleksandra

Sokołowski Mateusz

Sirko Szymon

Zawiślak Natalia

Juszczak Natalia

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Zubiak Aleksandra z klasy 2d,

a najlepszym zawodnikiem został Ziemiński Miłosz z klasy 2j.

 

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział i sportową postawę.

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego