Rejonowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców – 5.10.2017

We wtorek 5 października br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Biegi Przełajowe.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta zajęły szóste, a chłopcy piąte miejsce.

 

Drużyna dziewcząt: opiekun p.Konrad Kostrubała

Hawrylak Katarzyna
Podolak Zuzanna          
Radlińska Kinga
Mielniczek Roksana
Pałka Joanna
Muzyczuk Kinga
Łopuszyńska Paulina
Bielińska Weronika

Drużyna chłopców: opiekun p.Marcin Tomaszewski

Chmura Hubert
Haider Oskar
Kostrubiec Bernard
Łyś Dominik
Skwaryło Kamil
Swatowski Adrian
Wróbel Sebastiian
Lewusz Konrad

Gratulujemy sportowej postawy.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

1 Miejsce Dziewcząt i 2 Miejsce Chłopców w Lidze Lekkoatletycznej – 26.09.2017

We wtorek 26 września br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody z cyklu Szkolna Liga Lekkoatletyczna szkół ponadgimazjalnych.
Dziewczęta z naszej szkoły nie dały szans innym drużynom, zajmując wysokie lokaty w swoich konkurencjach.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze LA to już 16-te zwycięstwo z rzędu !!!

Nasi chłopcy, po zaciętej rywalizacji zajęli 2 miejsce. Do awansu chłopcom zabrakło naprawdę niewiele.

Panorama 1

Skład dziewcząt:: opiekun – p. Grażyna Mandziuk
Bielińska Weronika    – bieg na 100m
Hawrylak Katarzyna   – bieg na 400m – III miejsce
Kmieć Magdalena         – skok w dal
Muzyczuk Kinga            – bieg na 100m
Okoń Patrycja                – bieg na 400m – II miejsce
Radlińska Kinga            – bieg na 1500m
Skóra Weronika            - pchnięcie kulą
Szeremeta Karolina   – bieg na 800m
Wróblewska Paulina - skok w dal
Zosiuk Weronika         - pchnięcie kulą

Sztafeta dziewcząt 4x100m – I miejsce
(Hawrylak Katarzyna, Okoń Patrycja, Muzyczuk Kinga, Bielińska Weronika)

 

Skład chłopców: opiekun – p. Marcin Tomaszewski
Maluga Daniel                – bieg na 100m – I miejsce
Rypina Jakub                  – bieg na 100m
Kostrubiec Bernard   - bieg na 100m
Skwaryło Kamil   – skok w dal – IV miejsce
Kiciński Kamil     – pchnięcie kulą
Polski Bartosz      – pchnięcie kulą
Swatowski Adrian   – bieg na 400m – I miejsce
Tymosz Piotr             – bieg na 400m
Wróbel Sebastian    – bieg na 1500m – I miejsce

Sztafeta chłopców 4x100m – II miejsce (Swatowski Adrian, Skwaryło Kamil, Rypina Jakub, Maluga Daniel)

 

 

Gratulujemy godnej sportowej postawy, awansu i dalszych sukcesów.

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

 

Podwójne zwycięstwo w sztafetowych biegach przełajowych!!! – 21.09.2017

W czwartek 21 września br. na stadionie OSiR rozpoczęty został jesienny sezon lekkoatletyczny.

Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców.

Tradycyjnie jak co roku [od roku 2009 przyp. red.], dziewczyny ze „starego ogólniaka” wygrały rywalizację w sztafetowych biegach przełajowych 6 x 800 metrów.

Chłopcy po zawziętej rywalizacji wyprzedzili drużynę z ZSP nr3 i wygrali swój bieg 6×1500 metrów.

Zespoły dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do zawodów rejonowych, które zaplanowane są na

5 października w Tomaszowie Lubelskim.

Drużyna dziewcząt: opiekun p.Konrad Kostrubała

Hawrylak Katarzyna
Podolak Zuzanna    
Okoń Patrycja      
Radlińska Kinga
Wilczyńska Marcelina
Łopuszyńska Paulina
Mielniczek Roksana
Bielińska Weronika
Pałka Joanna
Żyła Paulina

Drużyna chłopców: opiekun p.Marcin Tomaszewski

Maluga Daniel 2f
Pasieczny Paweł 3e
Kostrubiec Bernard 2b
Naklicki Miłosz 1a
Wróbel Sebastian 1d
Swatowski Adrian 2e
Heider Oskar 1i
Rypina Jakub 1a
Sałamacha Hubert 1i

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego