Srebrni lekkoatleci – Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej – 11.10.2018

11 października 2018 na stadionie MOSiR Bystrzyca w Lublinie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy uzyskali awans ze swoich konkurencji z zawodów rejonowych.

Panorama 2

 

MT4_6585 MT4_6599
Sztafeta 4x400m - 8 miejsce
BIELIŃSKA WERONIKA 2E
IGNACIUK WIKTORIA 1H
PIECZYKOLAN KLAUDIA 1I
PODOLAK ZUZANNA 3A
SZLENDAK MARTYNA 1H

 

MT4_6387
PODOLAK ZUZANNA 3A – skok w dal - 7 miejsce

 

MT4_6629

LUTY PATRYK 1A- 1500m – 2 miejsce (srebrny medal)MT4_6494

SWATOWSKI ADRIAN 3E – 400m – 2 miejsce (srebrny medal)

MT4_6527

WRÓBEL SEBASTIAN 2D – 1500m - 4 miejsce

 

Opiekunem dziewcząt jest p. Grażyna Mandziuk, a chłopców p. Marcin Tomaszewski.
Wszystkim gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – 9.10.2018

9 października br. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt.

Dziewczęta zajęły V miejsce.

 

Drużyna dziewcząt:  opiekun p. Agata Kucharska

BAKUN WERONIKA
BIELIŃSKA WERONIKA
GRESZTA KLAUDIA
IGNACIUK WIKTORIA
KSIĄŻKA DOMINIKA
ŁOPUSZYŃSKA PAULINA
ŁUKASIEWICZ KLAUDIA
PODOLAK ZUZANNA
PRZYSUCHA EDYTA
SZLENDAK MARTYNA

 

Gratulujemy sportowej postawy.

Nauczyciele wychowania fizycznego

1 miejsce dziewcząt! Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – 4.10.2018

W czwartek 4 października br. na stadionie OSiR w Zamościu odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców.

Tradycyjnie, jak co roku [od roku 2009 przyp. red.], dziewczyny ze „Starego Ogólniaka” wygrały rywalizację w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 metrów.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji zajęli trzecie miejsce.

Dziewczęta zdobyły tym samym awans do zawodów rejonowych, które odbyły się Tomaszowie Lubelskim.

2018_10_04_IMG_3709

Drużyna dziewcząt:  opiekun p. Agata Kucharska

Szlendak Martyna 1h
Bielińska weronika 2e
Kulesza Julianna 2g
Przysucha Edyta 1b
Książka Weronika 1f
Greszta Klaudia 1d
Siemczyk Katarzyna 2h
Ignaciuk Wiktoria 1h

 

Drużyna chłopców:  opiekun p. Marcin Tomaszewski

Bosowski Kajetan
Brodaczewski Konrad
Hojda Dawid
Kasprzyk Michał
Luty Patryk
Maluga Daniel
Nieśpiał Hubert
Sałamacha Hubert
Śliwiński Mikołaj
Wróbel Sebastian

 

Gratulujemy awansu, godnej postawy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Sukcesy naszych lekkoatletów! Miejska i Rejonowa Licealiada w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców.

26 września br. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody z cyklu Miejska Liga LA szkół ponadgimazjalnych.

01-Panorama 1
Dziewczęta z naszej szkoły nie dały szans innym drużynom. Pewnie wygrywając w swoich konkurencjach.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze Lekkoatletycznej to już 18-te zwycięstwo z rzędu !!!

Nasi chłopcy także wygrywali w swoich kategoriach, pewnie awansując do zawodów rejonowych.

 

Drużyna dziewcząt: opiekun p. Grażyna Mandziuk

Bielińska Weronika – bieg na 100m - I miejsce (awans)
Iskierka Julia – bieg na 400m
Szlendak Martyna – bieg na 400m - I miejsce (awans)
Ignaciuk Wiktoria – bieg na 400m - II miejsce (awans)
Przysucha Edyta – bieg na 800m
Siemczyk Katarzyna – bieg na 800m - II miejsce (awans)
Podolak Zuzanna – skok w dal - II miejsce (awans)
Kmieć Magdalena – skok w dal
Zosiuk Weronika – pchnięcie kulą
Burdzań Paulina – pchnięcie kulą
Skóra Weronika – pchnięcie kulą
Kopyść Laura – skok wzwyż - III miejsce (awans)
Gęborys Kinga – skok wzwyż - III miejsce (awans)

 

Sztafeta dziewcząt 4x100m - I miejsce (awans)

Skład sztafety: Podolak Zuzanna, Pieczykolan Klaudia, Szlendak Martyna, Bielińska Weronika


 

Drużyna chłopców: opiekun – p. Marcin Tomaszewski

Grela Przemysław – pchnięcie kulą
Luty Patryk – 1500m - II miejsce (awans)
Nowosad Łukasz – rzut oszczepem
Swatowski Adrian – bieg na 400m - I miejsce (awans)
Hojda Dawid – bieg na 400m
Wróbel Sebasitan – bieg na 1500m - I miejsce (awans)

 

w środę 3 października odbyła się Rejonowa Licealiada w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy wywalczyli awans w zawodach na szczeblu miejskim.

Bielińska Weronika – bieg na 100m – IV  miejsce

Ignaciuk  Wiktoria – bieg na 400m

sztafeta 4x100m Podolak Zuzanna, Pieczykolan Klaudia, Szlendak Martyna, Bielińska Weronika - II miejsce (awans na zawody wojewódzkie)

Podolak Zuzanna – skok w dal - III miejsce (awans na zawody wojewódzkie)

Opiekun dziewcząt – p .Grażyna Mandziuk

Luty Patryk – 1500m - III miejsce  (awans na zawody wojewódzkie)
Swatowski Adrian – bieg na 400m – II miejsce  (awans na zawody wojewódzkie)
Wróbel Sebasitan – bieg na 1500m - II miejsce  (awans na zawody wojewódzkie)

Opiekun chłopców: p. Marcin Tomaszewski

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego