Powiatowy turniej badmintona! – zadanie II semestru (lokalna akcja)

Nasza szkoła wiedzie prym w nauce gry w badmintona. Nauczyciel WF pan Robert Wróblewski jest wielkim wielbicielem tej dyscypliny sportowej. Wśród uczniów naszej szkoły „szczepi miłość” do tej dyscypliny sportowej. Od kilku lat prowadzi zajęcia pozalekcyjne dla uczniów. Swoją pasją zaraża też nauczycieli i uczniów z innych szkół naszego powiatu (Otwock). Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem powiatowych zawodów w Badmintonie (pod patronatem powiatu). Zawody organizuje w naszej placówce dla szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Uczniowie rywalizują między sobą, doskonalą umiejętności w grze, uczą się zdrowej rywalizacji, uczą się sędziować mecze.
27 i 28 kwietnia miały miejsce kolejne zawody w tej dyscyplinie.

#############################################################################################

21

20
MISTRRZYNIAMI I MISTRZAMI POWIATU ZOSTAŁY NASZE UCZENNICE I NASI UCZNIOWIE! SERDECZNIE IM GRATULUJEMY!!!

19

14

17

13

12

2

1

6

5

11

3

4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge