Poznajmy się:)

Jesteśmy z Wami w II Edycji WF z klasą. Na wstępieTo my, nauczyciele wychowania fizycznego poznajmy się:)

To my, nauczyciele wychowania fizycznego w „Słowaku”

One thought on “Poznajmy się:)

 1. Witam serdecznie!

  Jest mi niezmiernie miło powitać Was w II edycji ogólnopolskiego programu WF z Klasą (edycja 2014/2015). Nazywam się Magda Jarocka i będę moderatorką Waszego bloga. Jestem przekonana, że wspólnie uda się nam wypracować dobre praktyki na lekcjach wychowania fizycznego i te związane ze sportowym życiem szkoły.

  Na wstępie proponuję zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej i łatwiej. Czy odpowiada Wam taka forma?

  Jako moderatorka będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie. W razie jakichkolwiek kłopotów, pytań, wątpliwości, możecie kontaktować się ze mną przez e-mail: magdalena.jarocka@ceo.org.pl.

  Na wszystkie maile postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Mam nadzieję, że moja pomoc i konsultacja przyda się Wam podczas wykonywania zadań programowych. Jeśli macie jakieś uwagi na temat mojej pracy, jeśli coś będzie budziło Wasze niezadowolenie – również dajcie o tym znać.

  Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji, dlatego proszę akceptujcie moje komentarze i odnoście się do wskazówek, których będę Wam udzielała. Będę Wam również wdzięczna za szybkie sygnalizowanie wątpliwości i trudności w realizacji zadań.

  Bardzo proszę, postarajcie się dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań. Będę je komentować regularnie, w miarę możliwości. Wszystkie terminy możecie sprawdzić w harmonogramie programu http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-ii-edycja dostępnym także na naszej stronie internetowej.

  Jeśli mielibyście kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu, zasygnalizujcie to przed jego upływem – razem postaramy się znaleźć rozwiązanie.

  Korzystając z okazji chciałabym przypomnieć, że 16 listopada upłynął termin realizacji pierwszych zadań, czyli:
  • zorganizowania Sportowego Okrągłego Stołu;
  • deklaracji zadania do wyboru z listy CEO.

  Jeśli jeszcze nie zdążyliście umieścić wpisów, proszę zróbcie to jak najszybciej. Zachęcam was także do regularnego publikowania relacji z realizacji kolejnych zadań.

  Cieszę się, że będę mogła z Wami pracować i mam nadzieję, że program spełni Wasze oczekiwania.

  Ze sportowym pozdrowieniem,
  Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge