Nasza szkoła przystąpiła do II edycji programu „WF z Klasą”

WF z klasą

Celem tego programu edukacyjnego jest zwiększenie aktywności uczniów na lekcjach wychowania fizycznego poprzez uatrakcyjnienie zajęć z wychowania fizycznego, wprowadzając m.in. nowe metody prowadzenia lekcji. Program ma za zadanie pokazać również, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność, nawet uczeń, który nie lubi lub czuje się niepewnie na lekcji wychowania fizycznego. Możecie się tutaj zapoznać z różnymi informacjami na temat wychowania fizycznego, szkolnych zawodów sportowych, a także innymi aktualnościami sportowymi szkoły. Poznacie ludzi związanych ze sportem szkolnym: nauczycieli, najlepszych sportowców i rekordzistów szkoły. Dowiecie się o największych sukcesach sportowych szkoły. Zachęcamy do odwiedzania i wspólnego tworzenia naszego szkolnego blogu.

2 thoughts on “Nasza szkoła przystąpiła do II edycji programu „WF z Klasą”

 1. Witam serdecznie!
  Jest mi niezmiernie miło powitać Was w II edycji programu WF z Klasą! Dołączyliście do grona szkół z całej Polski, które aktywnie poszukują rozwiązań na lepszy WF i dzielą się swoimi pomysłami :)

  Nazywam się Zuzanna Machalska i będę moderatorką Waszego bloga (oznacza to też, że jestem Waszą programową osobą „pierwszego kontaktu”). Proponuję zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej i łatwiej. Czy odpowiada Wam taka forma?

  Będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie oraz polecała przydatne materiały. Jeśli będziecie mieć jakieś kłopoty, pytania, wątpliwości, śmiało kontaktujcie się ze mną przez e-mail: zuzanna.machalska@ceo.org.pl. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Mam nadzieję, że moja pomoc i konsultacja przyda się podczas wykonywania zadań programowych.

  Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji dlatego proszę, abyście akceptowali moje komentarze i odnosili się do wskazówek które w nich zamieszczę. Jeśli macie jakieś uwagi na temat mojej pracy chętnie odniosę się do nich, w celu efektywniejszej pracy.

  Postarajcie się dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań uwzględnionych w harmonogramie programu http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-ii-edycja
  Pozwoli mi to na udzielenie informacji zwrotnej. Będę Wam wdzięczna za sygnalizowanie trudności w realizacji zadań – jeśli mielibyście kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu również mnie o tym powiadomcie. Postaramy się znaleźć rozwiązanie.

  Cieszę się, że będę mogła z Wami pracować i mam nadzieję, że program WF z Klasą spełni Wasze oczekiwania.

  Ze sportowym pozdrowieniem,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

 2. Witamy na naszym szkolnym blogu:) Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że uda nam się jak najlepiej zrealizować wszystkie działania w ramach programu WF z Klasą:)
  Szkolny koordynator projektu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge