Zajęcia taneczne

Taniec (2)W drugim półroczu roku szkolnego rozpoczęły się w naszej szkole zajęcia taneczne, które prowadzi Pan Mateusz Meisner ze Szkoły Tańca i Ruchu „Mistral” w Tarnowskich Górach. W zajęciach uczestniczy 30 uczniów podzielonych na dwie grupy wiekowe: młodszą i starszą. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 14:30 – grupa młodsza, a o 15:30 grupa starsza. Krótkie układy choreograficzne w różnych stylach tanecznych pozwalają poznać „alfabet taneczny”, a podczas nauki techniki tańca, zwracana jest uwaga na estetykę ruchu, koordynację ruchową i poprawną sylwetkę. Zajęcia bardzo przypadły do gustu naszym uczniom i uczennicom, co potwierdza frekwencja podczas cotygodniowych spotkań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge