Dzień Sportu

DS PN (1)29 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ubrani na sportowo, żeby móc już od rana uczestniczyć w rozgrywkach sportowych. Najpierw odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy kl. IV i V,  a kl. VI. Na murawie pojawiły się 2 drużyny: FC Drożdżówy i Real Madryt. Zawodnicy wchodzili na boisko przy piosence „Eye Of The Tiger”, a zapowiadały ich dziewczyny z kl. V i VI, zasiadające na stanowisku komentatorskim, które także komentowały cale spotkanie i zachęcały do kibicowania młodszych kolegów i koleżanki z kl. I-III. Mecz trwał 2 połowy po 15 min z 5 min przerwą, a sędzią tego spotkania był Marek Bogacki z kl. V. Podczas gry i w trakcie przerwy dzielnie kibicowały obu drużynom cheerleaderki z kl. IV i V oraz dziewczynki z młodszych klas. Mecz był bardzo wyrównany, padły 3 bramki i ostatecznie FC Drożdżówy z kl. VI pokonały Real Madrid z kl. IV i V 2:1.

Po przerwie na uzupełnienie płynów i dostarczenie niezbędnej energii do dalszych rozgrywek, uczniowie młodszych klas I-III podzielili się na 2 zespoły i uczestniczyli w „wyścigach rzędów na wesoło”, w których musieli zmierzyć się z 10 konkurencjami.

Z kolei dziewczęta i chłopcy z kl. IV-VI rozegrały międzyklasowe rozgrywki w „rzucankę siatkarską”. Zawody odbyły się systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz był rozgrywany do dwóch wygranych setów. Niepokonana okazała się kl. VI, która wygrała oba spotkania, drugą drużyną tego dnia była kl. IV, a trzecią kl. V. Na zakończenie turnieju ze zwycięzcami z kl. VI zmierzyły się panie nauczycielki reprezentujące grono pedagogiczne naszej szkoły, wygrywając z uczniami kl. VI 2:0. To był dzień pełen sportowych emocji i wrażeń, które na pewno na długo zapadną w pamięci wszystkich uczniów:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge