II Międzyklasowy Turniej gry w „Dwa ognie”

Turniej Dwa ognie (7)W tym roku II Międzyklasowy Turniej gry w „Dwa ognie” został rozegrany w dwóch rundach. Pierwsze rozgrywki odbyły się 7 października 2014. Do walki o puchar stawili się uczniowie z kl. IV, V i VI. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co oznaczało, że wszystkie klasy mogły stoczyć boje między sobą. Walka była bardzo zacięta i w pierwszej rundzie rozgrywek nie udało się wyłonić zwycięzcy, gdyż każda z klas przynajmniej raz wygrała swój pojedynek, zdobywając 3 pkt. (kl. IV- 3 pkt, kl. V- 3 pkt, kl.VI- 3 pkt). Dlatego wszyscy spotkaliśmy się 28 października, by w drugiej rundzie turnieju wyłonić zwycięzcę. Mimo chłodnej już jesiennej aury, wszyscy pełni pozytywnej energii i zapału wstawili się ponownie, by dokończyć rozgrywki. W pierwszym pojedynku klasa V pokonała klasę IV, a w drugim również nie dała wygrać klasie VI. Z kolei w ostatnim starciu okazali się nieco lepsi od klasy IV, uczniowie z klasy VI. Po podliczeniu punktów I miejsce zdobyła drużyna z kl. V (6 pkt), II miejsce – kl. VI (3 pkt), a III miejsce kl. IV (0 pkt). Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę i wolę sportowej rywalizacji! Przy najbliższej okazji na apelu zwycięzcy otrzymają zasłużony puchar, a pozostałe klasy pamiątkowe dyplomy. A już za rok zobaczymy, czy tegoroczni zwycięzcy obronią swój tytuł najlepszej klasy grającej w „Dwa ognie”.