Certyfikat ukończenia trzeciej edycji programu WF z Klasą

WF z Klasa dyplom (2)W sierpniu 2016 roku dotarł do naszej szkoły certyfikat ukończenia III edycji programu WF z Klasą pod hasłem „Przewrót na WF-ie”.  Tym samym jest on potwierdzeniem zaliczenia wszystkich zadań przewidzianych w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej, który był realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Jego działania finansowane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program był również objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej. To był bardzo aktywny, sportowy rok. Po rocznych zmaganiach możemy powiedzieć, że w naszej szkole prowadzimy WF z Klasą:) 

WF z Klasa dyplom (1)WF z Klasa dyplom (3)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge