Turniej gry w Dwa ognie

5 maja 2016 roku na hali sportowej w Woźnikach odbył się Turniej gry w Dwa ognie dla dziewczyn z kl. IV-VI szkół podstawowych. Tym razem zawody w ramach Gminnej Spartakiady były organizowane przez naszą Szkołę, ale ze względu na złą pogodę zostały przeniesione na gminną halę sportową. W zawodach wzięły udział dziesięcioosobowe drużyny z pięciu szkół podstawowych Gminy Woźniki. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”, co oznaczało, że każda drużyna miała do rozegrania 4 gry. Po przedstawieniu regulaminu turnieju, równolegle na dwóch polach gry toczyły się spotkania poszczególnych drużyn. Za wygraną grę zespół otrzymywał 3 pkt, w przypadku remisu 1 pkt, a przegrana drużyna – 0 pkt. Ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

  1. SP Woźniki 12 pkt
  2. SP Ligota Woźnicka 7 pkt
  3. SP Kamienica 6 pkt
  4. SP Lubsza 4 pkt
  5. SP Psary 0 pkt

Wszyscy zawodnicy otrzymali napoje i słodkie bułeczki ufundowane przez Gminę Woźniki. Drużyny, które zajęły I, II i III miejsce otrzymały puchary i dyplomy, a pozostałe zespoły pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge