IV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

MTTS (2)16 grudnia 2015 odbył się już IV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedyńczej. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 13 uczniów kl. IV, V i VI. Dziewczyny rywalizowały  ze sobą systemem „każdy z każdym”, a chłopcy rozegrali swoje rozgrywki systemem pucharowym do dwóch przegranych.

W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Patrycja Churas kl. V, II miejsce zajęła Katarzyna Kamińska kl. V, a III miejsce - Patrycja Unverricht kl. VI.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Klaudiusz Sosnowski kl. V, II miejsce zajął Marek Bogacki kl. VI, a III miejsce – Mateusz Mzyk kl. V.