Piłkarze o krok od pucharu

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi piłkarze nożni z SP Teresin.

Przeszli jak burza przez mecze eliminacyjne, pozostawiając w pokonanym polu drużyny ze szkół podstawowych w Szymanowie i Iłowie.

Na szczeblu powiatowym również gładko poradzili sobie z SP nr 2 w Sochaczewie i SP Rybno. W półfinale pokonali faworyzowany zespół z SP 4 Sochaczew. Jednak zmęczenie całym turniejem dało o sobie znać w najgorszym momencie. Prowadząc w meczu finałowym stracili dwie bramki w samej końcówce i ze zwycięstwa cieszyła się ekipa z Kozłowa Biskupiego. Puchar za pierwsze miejsce był na wyciągnięcie ręki, lecz zabrakło odrobinę szczęścia.. Mimo wszystko i tak chłopakom należą się ogromne gratulacje za sportową walkę i zaangażowanie!!!

SP Teresin reprezentowali: Bartłomiej Białkowski, Mikołaj Staniak, Oktawian Pela, Gabriel Hemka, Konrad Bembenista, Sebastian Parśniak, Maksymilian Zyzek, Szymon Bońda oraz Filip Kacprzak, trener Krystian Krawczyk.

IMG_0756IMG_0759IMG_0760IMG_0761IMG_0764IMG_0765IMG_0766IMG_0767

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge