Scenariusz Lokalnej Akcji Sportowej

W szczypiorniaka gramy bo ręczną kochamy

Celem imprezy jest popularyzacja piłki ręcznej jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz promocja tej dyscypliny w regionie.
Impreza skierowana jest do:
- uczniów naszej szkoły,
- uczniów innych szkół podstawowych z powiatu sochaczewskiego,
- nauczycieli szkół podstawowych,
- pracowników administracji szkolnej,
- rodziców.

Impreza odbędzie się w marcu 2016 r.

Organizatorami są Dyrektor Szkoły Podstawowej w Teresinie, nauczyciele wychowania fizycznego, Rada Rodziców, UKS Aktimax, GOSiR Teresin.

System gry: każdy z każdym z podziałem na kategorie chłopców i dziewczęta.

Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii otrzymają puchary, dodatkowo rozdane będą statuetki dla najlepszego zawodnika i zawodniczki turnieju oraz najlepszych strzelców wśród chłopców i dziewcząt.

Dodatkowo organizowane będą konkursy na najlepiej dopingującą klasę i najciekawszy strój kibica. Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziany jest poczęstunek.

Potwierdzenie udziału w turnieju należy kierować do biura zawodów najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem imprezy.

One thought on “Scenariusz Lokalnej Akcji Sportowej

  1. Witam serdecznie!

    Gratuluję Wam ukończenia II edycji WFu z Klasą! To był bardzo aktywny, sportowy rok. Swoim zaangażowaniem i wytrwałością w pełni zasłużyliście na Certyfikat WFu z Klasą. Z przyjemnością odwiedzałam Waszego bloga, życzę udanej reszty wakacji i aktywnego wypoczynku :)

    Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w następnej edycji naszego programu – nie wyobrażam sobie, że mogłoby Was w niej zabraknąć. Pod tym linkiem znajdziecie formularz rejestracyjny do kolejnej edycji: http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/przewrot-na-wf-ie-rejestracja-do-iii-edycji

    Martyna
    WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge