Bieganie w doskonałym momencie

W dniu 7 kwietnia, czyli w Światowy Dniu Zdrowia, udało się zrobić ruchowy przerywnik i to zupełnie bez uzgadniania z pozostałymi obchodami Dnia Zdrowia w naszej szkole. W trakcie 2 godzin zajęć z informatyki udało się wybrać na krótki przerywnik biegowy na ogródki sąsiadujące z naszą szkołą.

1-vlcsnap-2016-04-10-15h13m38s605

1-20160407_105755

 

Zajęcia z przedmiotów informatycznych są często podzielone na grupy, więc niewielka jest grupa, ale ze względu na charakter ich zajęć przy komputerach jak najbardziej celowe wydaje się wyjście na dwór. Oprócz ruchu dla mięśni, rewelacyjny odpoczynek dla oczu. GRATULUJĘ pomysłu i cieszę się jak dziecko, że udało się zrealizować coś w kategorii Zdrowych przerywników na lekcji. Chłopaki też szczęśliwie mieli stroje, jako że w tym dniu mieli zaplanowany wf. Ja z kolei mając z nimi wychowanie fizyczne wykorzystałam 1 lekcję na edukację zdrowotną (wypełnienie swojego talerza posiłku), a drugą na lekcję na salę gimnastyczną.1-vlcsnap-2016-04-10-15h15m37s455 (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge