Próby LAS-u

Dotychczas nie opublikowałam naszej lokalnej akcji sportowej. Kolejne próby kończyły się niezadowalającym efektem. Mieliśmy w szkole Dzień Otwarty,a w nim kilka zadań sportowych. W ten sposób chcąc uatrakcyjnić wizytę w naszej szkole.Wysłaliśmy plakaty do szkół gimnazjalnych zapraszając i młodzież i rodziców do tych działań.

1-IMG_34361-IMG_34381-IMG_3442W efekcie tych działań niestety niewielu uczniów z gimnazjów pojawiło się w szkole, a rodziców wcale. Mieliśmy zajętą ruchowo sobotę, ale głownie nasza społeczność szkolna była zaangażowana w te działania.

Ostatecznie wybór LAS-u został dokonany i 8 czerwca organizujemy Dzień Sportu. Korzystając z Burloch Areny współpracujemy z naszym miastem. Jest to zespół boisk, tor rolkarski oraz miejsce, gdzie można jak najbardziej aktywnie spędzić czas.

Szczegóły naszych działań niebawem, a tym czasem spróbuję zrelacjonować, jak rowerowo nasza szkoła „dojrzewa”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge