Inspiracje

1Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie zorganizowała dla swoich uczniów zajęcia pozalekcyjne na ściance wspinaczkowej!

Jeśli chcecie przeczytać więcej, odwiedźcie ich bloga „Łączy nas sport”.

2. Uczniowie z Gimnazjum nr 15 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych w Dąbrowie Górczniczej wzięli udział w I Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym. Zapraszamy na ich bloga „W grupie zawsze raźniej”.

3. III Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu także zainspirowało się piosenką Beyonce „Move your body” z kampanii Michelle Obamy, którą prezentowaliśmy na początku października. Zobaczcie jak wyszło im naśladowanie choreografii Beyonce:)

Akcja została zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu. Świetna inicjatywa, o której możecie przeczytać na ich blogu „Kopernik na sportowo!”.

4. III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy na lekcjach WF-u wprowadza nowe formy zajęć – tym razem BOKWA! Jeśli chcecie dowiedzieć się co kryje się pod tą tajemniczą nazwą wejdźcie na bloga tego liceum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php