Sportowe rodzinne popołudnie

Rodzice są bardzo ważnym elementem w edukacji każdego dziecka. Powinni stanowić wzór do naśladowania, a nie wypisywać kolejne zwolnienia z WF-u.

Wiedzą już o tym doskonale rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie, którzy aktywnie włączają się w sportowe życie szkoły.

2 grudnia w tej placówce zorganizowano Sportowe Rodzinne Popołudnie.

Tym razem do wspólnej zabawy zaprosiliśmy uczniów klas II i III, oczywiście wraz z rodzicami, rodzeństwem, a także wychowawcami . Mimo jesiennej aury frekwencja była dobra. Zebrało się ponad 100 osób. (…)

Jak zwykle rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki przy muzyce, prowadzonej przez p. Sylwię Borcz. Następnie odbyły się miedzy innymi takie konkurencje jak : „pajączek z piłką”, sztafeta zwinnościowa, celowanie woreczkiem do obręczy, bieg tyłem i przejście pod płotkiem, slalom z piłeczką i strzał na bramkę – prowadzone przez p. Krzysztofa Truszczyńskiego. Rodzice dopingowani przez maluchy wykonywali ćwiczenia z wielkim zapałem, na wyścigi, kto pierwszy.

A co działo się potem? Zapraszamy na bloga szkoły!

Jeden komentarz

 • Inga Matecka
  25 listopada 2015 - 20:08 | Permalink

  „Rozruszaj rodziców” to zadanie jakie wyznaczyliśmy sobie do realizacji w II semestrze tego roku szkolnego. Wasz pomysł podpowiem nauczycielom klas I-III, KTORZY ZOSTALI WYZNACZENI DO REALIZACJI.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php