Mikołajki na sportowo

Co roku do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokołowie Podlaskim zagląda Święty Mikołaj (szczęściarze!).

„Rozdaje słodkie  prezenty i zatrzymuje się na  dłużej , aby popatrzeć na sportowe zabawy, w których biorą udział uczniowie klas I – III.  Jeszcze wczoraj nie byliśmy pewni, czy  odbywający się już od kilkunastu lat Mikołajkowy Turniej Sportowy będzie miał  tradycyjną oprawę. Z naszej strony wszystko było dopięte na ostatni guzik: sala przygotowana, uczniowie klas szóstych jako wolontariusze pomagający przy organizacji, każdy z uczestników jako bilet wstępu uprawniający do udziału w turnieju przygotował dla siebie część stroju Mikołaja. Jednym słowem mówiąc, nic nie stało na przeszkodzie, żeby było czerwono, mikołajkowo i sportowo. Było jedno ale, może nawet dwa: śniegu jak na lekarstwo, a Mikołaj podobno nie wyruszył jeszcze z Laponii bo ma problemy kredytowe.  Chociaż były chwile niepewności, pamiętał o nas.  Nie dość, że przybył z całym orszakiem, to przywiózł saniami Panią Zimę. Oboje sprawili wszystkim wielka frajdę.”

Zajrzyjcie na ich bloga, aby zapoznać się ze specjalnymi konkurencjami sportowymi, które zostały przygotowane na to wyjątkowe wydarzenie.

Oto czego możecie się spodziewać:

 

 

 

 

 

Gratulujemy. Wspaniała akcja – sportowo, energicznie, kolorowo, przy udziale całej szkoły! To jest to :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php