Podsumowania na blogach i wnioski z pilotażu

Rejestracja nowych szkół w trakcie, a my tymczasem podsumowujemy edycję pilotażową i wyciągamy wnioski na przyszłość.

specjalny ośrodek szkolno wychowawczy w tarnowie chustaNa naszej stronie możecie zapoznać się z pomysłami na poprawę wychowania fizycznego, które zebraliśmy od nauczycieli, dyrektorów, uczniów, rodziców, urzędników i ekspertów. Uważnie Was słuchaliśmy i zapisywaliśmy Wasze głosy. Co z tego wyszło przeczytacie tu: http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/wnioski-z-pilotazu

Zauważyliśmy również, że sami podsumowujecie na blogach Wasze działania w semestrze zimowym, świetnie!

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Szalom Alejchem z Wrocławia dzięki udziałowi w programie i debacie SOS dowiedzieli się, jakie oczekiwania mają ich uczniowie i co warto ulepszyć podczas zajęć wychowania fizycznego. Zapraszamy na ich bloga – „Jak czerpać radość z WF?”, jeśli chcecie szczegółowo przeczytać o tym co udało im się zmienić.

Szkoła Podstawowa nr 78 z Wrocławia podczas Sportowego Okrągłego Stołu postanowiła uatrakcyjnić ofertę zajęć pozalekcyjnych i lekcji wf-u. Plan był ambitny, ale z dumą stwierdzamy, że udało się nam zrealizować go w całości, a nawet osiągnęliśmy więcej niż zakładaliśmy – pisze koordynator z podstawówki. Szkoda tylko, że doba trwa tylko 24h. Znacie to? Pełne podsumowanie ich działań znajdziecie na blogu  szkoły – „I love WF”.

Dziennikarze z portalu Sport.pl także zbierali głosy – od uczniów, nauczycieli, rodziców, lekarzy. Kiepska infrastruktura, przepełniona sala gimnastyczna, za dużo papierkowej roboty i brak rodzicielskiego zaangażowania to tylko niektóre problemy, o których napisaliście podczas trwania pilotażowej edycji programu „WF z klasą”.  Bardzo serdecznie dziękujemy Wam, że chętnie i szczerze opowiadacie o tym co dzieje się u Was w szkołach.

Zachęcamy do przeczytania wszystkich ciekawych opinii w artykule: „”Jaki WF, taki sport”, „Problem jest z uczniami-ciapami”, czyli Wasze głosy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php