Sala gimnastyczna nie dla dzieci

Na stronie Gazety.pl w ostatnich dniach ukazał się artykuł Małgorzaty Domagały „Piłka nożna bez kopania. Szkoła zabrania grać w sali gimnastycznej„.

sala gimnastyczna

Przyznamy szczerze, że trochę w naszym biurze zawrzało… zwłaszcza, że wspomniana szkoła bierze udział w programie WF z klasą. Czy polska szkoła jest dla dzieci? Mam wątpliwości – pisze jeden z rodziców i przesyła zdjęcie kartki, która zakazuje dzieciom kopać w piłkę. Paradoks polega na tym, że zakaz obowiązuje na sali gimnastycznej. – Żeby jej nie zniszczyć – tłumaczy dyrekcja.

Cały artykuł przeczytacie tu: Gazeta.pl

Jak mamy walczyć ze zwolnieniami z WF-u i zachęcać młodzież do ćwiczeń, skoro nawet dyrekcja utrudnia prowadzenie lekcji nauczycielom? A może to nowy przepis mający wspomagać ich kreatywność  - no bo jak poprowadzić lekcję bez piłki?  Dla kogo są lekcje wychowania fizycznego (albo dla kogo powinny być)? Po co ładna sala jak nie można na niej ćwiczyć, bo się zniszczy?!  Trochę prowokacyjnie, pół żartem, pół serio zachęcamy Was do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php