A może tak strefa kibica?

Jak na razie Polacy zdobyli 4 złote medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, a to jeszcze nie koniec zmagań naszych wspaniałych sportowców! Wciąż możecie im kibicować i wpierać dobrymi myślami.

Olimpiada czasem budzi w nas więcej emocji niż EURO 2012, choć zakładam że fanów piłki nożnej w każdym kraju jest więcej niż np. fanów snowboardu… Ale skoro już porównaliśmy te dwa wydarzenia, to co powiecie na „strefę kibica” igrzysk olimpijskich? Czy myślicie, że to dobry pomysł?

Naszym zdaniem to fantastyczny pomysł!

W Zespole Szkół w Stobiernej emocje sięgnęły zenitu podczas oglądania na żywo relacji z biegu Justyny Kowalczyk w zeszły czwartek.

W dniu startu chcieliśmy być z naszą Justynką, w związku z tym stworzyliśmy w naszej szkole coś na wzór „strefy kibica”. Wszyscy uczniowie począwszy od zeróweczki a skończywszy na III gimnazjum, ubrani w barwy narodowe, z flagami, zasiedli na sali gimnastycznej, by swą energią wesprzeć naszą Narodową Bohaterkę. 

 mali kibice kibice

Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na blogu szkoły „Blog gimnazjalistów ze Stobiernej”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php