Kibicowanie i dobry przykład

kobyliński

Szymon Kobyliński „Śmiechu warci”

- Cisza! Nie przeszkadzajcie mi w zajmowaniu się sportem! - takie zdanie znajdziecie na obrazku obok. Mamy nadzieję, że Wasz sposób oglądania meczu, wydarzeń sportowych, a teraz relacji z igrzysk olimpijskich jest zupełnie inny;)

Rodzice, wychowawcy, nauczyciele – najważniejszy jest dobry przykład dawany dzieciom. Poprzednio opisywaliśmy, jakie emocje towarzyszyły małym kibicom w szkole.

Dzisiaj Zespół Szkół nr 2 w Kamionce Wielkiej, gdzie nauczyciele zachęcają do kibicowania wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

W jaki sposób? Ogłaszając konkurs na najlepszego kibica!

kamionka

Zadaniem uczniów jest zrobienie zdjęcia, na którym pokażą z kim, gdzie i jak kibicują polskiej reprezentacji na Olimpiadzie.

Do wygrania są punkty w Rankingu Sportowca Szkoły. Obserwowanie zmagań naszych najlepszych zawodników to niezwykła motywacja by samemu stać się Najlepszym Sportowcem Szkoły.

Więcej na blogu szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php