Współpraca kluczem do sukcesu

Często zachęcamy Was do rozpoczęcia współpracy z innymi szkołami, ośrodkami, organizacjami w celu uzyskania potrzebnego wsparcia (czy to w zakresie infrastruktury, czy w kwestiach organizacyjnych czy dodatkowych pomocy i przyborów do ćwiczeń).

Wszystkim nam przyświeca jeden cel – zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży (i z 10 szczegółowych ;) np. uatrakcyjnianie lekcji WF, poprawa jakości zajęć, poprawa frekwencji, etc.). Zatem dlaczego nie połączyć sił?

Dziś chcemy serdecznie pogratulować Zespołowi Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie, które rozpoczęło współpracę z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Piłki Siatkowej.

WP_003456-225x300W ramach współpracy z innymi szkołami i ośrodkami sportowymi, naszemu koledze Grzegorzowi Kruczkowi udało się pozyskać od Podkarpackiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej w Rzeszowie, kilka niezbędnym materiałów – książek szkoleniowych z zakresu nauczania i doskonalenia piłki siatkowej. Otrzymaliśmy również tablice poglądowe dla uczniów z zakresu techniki gry w piłkę siatkową, które z pewnością przywiesimy do wglądu dla wszystkich uczniów.

Jeśli chcecie zobaczyć jakie materiały udało im się zdobyć wejdźcie na bloga „WF w ZDZ Rzeszów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php