Jak dodać wpis, aby był dobrą praktyką?

Drodzy blogerzy,

dziękujemy za pozytywny odbiór odznak blogowych. Cieszymy się, że zaangażowaliście się w ich zdobywanie. Wasze blogi pięknieją w oczach, a wpisy są lepsze każdego dnia. Wspaniale! Dlatego z przyjemnością dzielimy się z Wami kolejnymi wskazówkami:

1. Zarówno w odznace „Innowacyjny WF”, jak i „Blog na medal” punktowane są merytoryczne wpisy. Co zrobić, aby wpis stał się dobrą praktyką, z której będą mogły korzystać inne szkoły?

Oto krótki poradnik graficzny, przygotowany przez naszą moderatorkę Zuzannę. Przeczytajcie, zastosujcie i dzielcie się swoim cennym doświadczeniem ->  DOBRA PRAKTYKA WF Z KLASĄ

2. Odznaka „Blog na medal” cieszy się dużym zainteresowaniem.  Jednym z warunków jej otrzymania jest napisanie 25 komentarzy pod wpisami na blogach innych uczestników, dlatego koniecznie pamiętajcie o wcześniejszym zalogowaniu się na platformę blogową. Dzięki temu Wasze komentarze będą same się zliczać, a my będziemy mogły łatwo sprawdzić ile komentarzy zostawiliście.

Powodzenia!

 

2 Komentarzy

 • elwka24
  5 maja 2014 - 19:06 | Permalink

  fantastyczny pomysł :)

 • 26 maja 2014 - 18:27 | Permalink

  Dzięki za instrukcje :)
  kama ostatnio opublikował…♥♥♥ Dzień Matki ♥♥♥My Profile

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php