Jak Wam idzie LAS?

Realizacja Lokalnych Akcji Sportowych trwa w najlepsze. Świetnie, że włączacie w działania inne szkoły, rodziców, mieszkańców Waszej miejscowości. Wybraliśmy dwie szkoły, które mają LAS za sobą. Przeczytajcie, jak im poszło.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mławie postawiła na międzyszkolny turniej gier i zabaw. Zespoły miały do pokonania dziesięć konkurencji sprawnościowych z wykorzystaniem przyrządów i przyborów. Każdy z zawodników miał okazję zaprezentować swoje umiejętności i zmierzyć się z kolegami z innych szkół. Jak im poszło? Przeczytajcie na blogu.

W Zespole Szkół w Marzęcicach uczniowie musieli popisać się siłą. Szkoła zorganizowała zawody w dwuboju siłowym, na który składały się: wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej i podciąganie się na drążku w podchwycie. Kto został siłaczem roku? Zapraszamy na blog.

Jeśli macie wątpliwości jak opisać Waszą akcję, albo potrzebujecie wskazówek przed zrealizowaniem własnego LAS-u napiszcie do moderatorki, która opiekuje się Waszym blogiem – z chęcią pomoże!

Tymczasem pamiętajcie, że termin realizacji Lokalnej Akcji sportowej upływa 8 czerwca. Na opisy Waszych działań czekamy do 15 czerwca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php