Przewodnik po programie WF z Klasą

Drodzy Uczestnicy,

przedstawiamy elektroniczną wersję przewodnika po I edycji programu WF z Klasą. W pierwszej części przewodnika znajdziecie w nowej odsłonie wybrane materiały eksperckie, które publikowaliśmy na naszej stronie internetowej podczas trwania pilotażu i I edycji programu. Wśród nich znajdziecie poradniki dotyczące m.in. organizacji Sportowego Okrągłego Stołu, Lokalnej Akcji Sportowej oraz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z problemami takimi jak agresja czy wstyd na lekcjach WF. W poradniku przeczytacie także o fińskich pomysłach na zajęcia WF oraz znajdziecie gotowe scenariusze lekcji, które z powodzeniem możecie zastosować na swoich lekcjach WF.

W drugiej części poradnika opublikowaliśmy kilkadziesiąt wybranych Dobrych Praktyk WF, czyli najciekawszych działań podejmowanych i realizowanych przez nauczycieli WF w I edycji programu. Pamiętajcie, że więcej materiałów eksperckich znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „Materiały”. Przewodnik możecie pobrać klikając w skojarzony plik na dole strony. Wersję papierową Przewodnika otrzymacie w przesyłce powitalnej po zarejestrowaniu szkoły do II edycji programu WF z Klasą.

Zachęcamy do lektury i zgłaszania szkół do II edycji programu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php