Blogujemy

4789318603_1250a1bd0f_mW nowej edycji mamy już 9 nowych blogów. A czy Wy założyliście już bloga w II edycji WF -u z Klasą? Nie czekajcie do ostatniej chwili! Już dziś opiszcie jak minął Wam pierwszy miesiąc działań w szkole.

Jeśli wciąż nie wiecie jak założyć bloga, zapraszamy do odwiedzenia zakładki „BLOGI W II EDYCJI”, tam znajdziecie instrukcje jak krok po kroku m.in. założyć konto na Społeczności CEO i w pełni cieszyć się z blogowania o Waszych sukcesach.

Zdjęcie: flickr_Mark Hunter_Working on the toolstop blog_CC BY_NC_2.0

 

3 Komentarzy

 • Krystyna Samborska
  2 października 2014 - 10:25 | Permalink

  Czy blogi moga prowadzzć uczniowie?

  • wfzklasa
   2 października 2014 - 11:31 | Permalink

   Witam Pani Krystyno,

   W II edycji programu blogi prowadzą wyłącznie nauczyciele.

   Pozdrawiam
   Ania Gilla

 • Mateusz Niedźwiedź
  17 października 2014 - 12:28 | Permalink

  Dzień dobry, chciałbym zgłosić problem z założeniem bloga. Próbowałem się wielokrotnie do Państwa dodzwonić, niestety bezskutecznie, wysłałem do Państwa również maila z opisem problemu, na dzień dzisiejszy nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jestem zarejestrowany już w CEO społeczności oraz jestem przypisany na tym koncie do programu ” WF z Klasą „. Niestety w momencie próby założenia bloga wyskakuje komunikat ” błędne dane lub przerwa techniczna w systemie autoryzacji „. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, gdyż dziś mija termin założenia bloga.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php