Zdrowy kalendarz

Jak zachęcić uczniów do zdrowego odżywiania? Co zrobić, aby poznawali nowe warzywa i owoce?  Jak pokazać, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne? Zapytajcie wychowawców klas II z Gimnazjum nr 1 im.gen.broni St.Maczka w Jaworzu.

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt.: „Edukacja prozdrowotna”, uczniowie klas drugich naszej szkoły przygotowują kalendarz na rok 2015 z własnym udziałem. Zdjęcia wykonywali na lekcjach wychowawczych w dniu 2.10.2014r. Przedstawiamy kilka z nich.

kalendarz3-300x225 kalendarz7-300x225kalendarz6-300x225

kalendarz2-300x225

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na blogu szkoły: Ruch i zdrowie

3 Komentarzy

 • 6 listopada 2014 - 02:24 | Permalink

  Wspaniały pomysł – GRATULUJEMY

 • 4 maja 2015 - 18:49 | Permalink

  Ciekawy pomysł. Trzeba mówić o zdrowym odżywianiu wśród młodzieży i zachęcać do czytania na ten temat.

 • Inga Matecka
  25 listopada 2015 - 20:11 | Permalink

  Każda lekcja mówiąca o zdrowym odżywianiu jest bezcenna. W naszej szkole organizujemy „TYDZIEŃ ZDROWIA I ŚNIADANIE DAJE MOC”.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php