Pierwsze odznaki w II edycji przyznane

Pamiętacie jeszcze odznaki blogowe? Już wkrótce dowiecie się jakie wyróżnienia blogowe przygotowaliśmy na II edycję programu WF z Klasą!

Tymczasem mamy przyjemność ogłosić 10 pierwszych blogów, które w ostatnich dniach otrzymały odznaki za „Innowacyjny WF” oraz „Blog na medal”.

Warto zapoznać się z ich dokonaniami.

7 x Innowacyjny WF powędrował do następujących szkół:

innowacyjny_duza

3 x Blog na medal powędrował do:

medal_duza

 

Zachęcamy Was do aktywnego działania na blogach. Może niebawem to Wy będziecie w kolejnej dziesiątce odznaczonych? 

Przeczytajcie jak zareagował na wyróżnienie Pan Piotr Nizioł z XV LO w Lublinie:

Dodając zdjęcia do wpisu o „Trzeciej Dysze…” zauważyłem jakiś żółty znaczek na stronie tytułowej bloga. Przez myśl mi przeszło, że chyba dostałem żółtą kartkę. Nie wiedziałem tylko – od kogo i za co? Zupełnie jak piłkarz na boisku: „Ja? Panie sędzio, za co?”. Jak się bliżej przyjrzałem, to mnie oświeciło (nie bez powodu w tym znaczku wykorzystano symbol żarówki).

Moi drodzy, wygląda na to, że oprócz Was ktoś jeszcze czyta moją radosną twórczość i docenia inicjatywy podejmowane przez naszych „wuefistów” opisywane później przeze mnie. Ten znaczek, to wyróżnienie za wprowadzanie do lekcji wychowania fizycznego nowatorskich treści i rzadkich w szkołach form ruchu i dyscyplin sportowych. Przyznacie chyba, że nie nudzicie się na naszych lekcjach. Owszem macie swoje ulubione dyscypliny sportowe: dziewczęta – piłkę siatkową, chłopcy – piłkę nożną; jednak lubicie czasami poeksperymentować razem z nami. W bieżącym roku szkolnym niektórzy z Was mieli okazję uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych organizowanych w SPA czy na lodowisku. Inni poznawali tajniki gry w korfbal, uczestniczyli w zajęciach z zumby czy ćwiczyli z piłkami fitball. To właśnie za to otrzymaliśmy znaczek „Innowacyjny WF”. Chcę Was zapewnić, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i wkrótce kolejne klasy będą miały okazję posmakować jeszcze innych rzadkich dyscyplin sportowych. Oczywiście wszystko to opiszę na naszym blogu.

Wpis pochodzi z bloga: Tak się bawi, tak się bawi „POD-WA-LE”

Gratulujemy!

 

zdjęcie: Flickr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php