Skrzynia w nowej odsłonie

Przedstawiamy dzisiaj pomysł na WF dla mniej wysportowanych z Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żorach. Pani Anna Kaźmierczak na blogu szkoły zaprezentowała sposób na nowe wykorzystanie skrzyni.

Z reguły sprzęt ten wykorzystywany jest w inny sposób. My postanowiliśmy po prostu w nią porzucać. Zadania wymagały koordynacji oraz celności , ale każdy z moich uczniów świetnie się odnalazł na tych lekcjach. Poza precyzyjnymi zadaniami wystąpił element rywalizacji w postaci punktów za trafienia.

Obejrzyjcie film, na którym pokazane zostały ćwiczenia wykorzystane podczas lekcji.

YouTube Preview Image

Gratulujemy kreatywności!

Zachęcamy pozostałe szkoły do poszukiwania pomysłów na nowe wykorzystanie dobrze znanych Wam sprzętów. Nie zapomnijcie podzielić się nimi na Waszych blogach :)

Źródło: Blog Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żorach. 

2 Komentarzy

 • Renata
  25 marca 2015 - 01:09 | Permalink

  Świetny pomysł na wykorzystanie skrzyni, koniecznie muszę wprowadzić „skrzynię w nowej odsłonie” na swoich lekcjach. Wrażeniami z lekcji podzielę się na swoim blogu.
  Pozdrawiam Renata

 • Inga Matecka
  29 marca 2015 - 21:51 | Permalink

  Fajny pomysł, daje do myślenia jak wykorzystać sprzęt nieco inaczej.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php