LAS na plakacie

Za nami planowanie Lokalnej Akcji Sportowej. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów. Szykuje się dużo fantastycznych rodzinnych pikników, lokalnych festynów i nie tylko. Macie już pomysł na LAS, wiecie kogo chcecie zaprosić, jednak zanim zrealizujecie sportowe wydarzenie, należy pamiętać o promocji!

Świetnie sprawdzi się ogłoszenie na stronie internetowej szkoły, wysłanie wiadomości e-mailowej, a także tradycyjny plakat.
Zachęcamy Was do wykorzystania nowych technologii i zaprojektowania swojego plakatu dzięki narzędziom on-line. Co Wy na to? To nie takie trudne!

Stworzyliśmy przykładowe plakaty w trzech różnych programach. Każdy z nich jest bezpłatny. Jedyne co należy zrobić to się zarejestrować.

1. Canva
Canva to bardzo prosty program w obsłudze. Strona posiada gotowe szablony, które można edytować i dostosowywać do Waszych potrzeb. Pozwala tworzyć także plakaty autorskie. Do dyspozycji macie różnego rodzaju ikonki, zdjęcia i czcionki.

BRUNCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Easel.ly

Plakat jako infografika? Czemu nie! Strona easley.ly pozwala na tworzenie infografik, czyli zwizualizowanie konkretnych informacji. Jeśli jednak macie pomysł na swój autorski plakat, nie będziecie mieli z tym problemu.

las

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Poster my wall

Do dyspozycji macie kilkadziesiąt rożnych szablonów, które w łatwy i przystępny sposób pozwolą na zaprojektowanie plakatu. Możecie wgrywać także własne zdjęciposter_from_postermywall2a i je edytować.

 

 

 

 

 

 

Koniecznie pochwalcie się swoimi plakatami na blogu!

 

2 Komentarzy

 • Monika Hołubowicz
  25 marca 2015 - 22:16 | Permalink

  Wow! Super pomysł! Z pewnością skorzystamy z proponowanych przez Was narzędzi przy tworzeniu naszego plakatu:) Dziękujemy za inspirację!

 • INGA
  9 kwietnia 2015 - 15:13 | Permalink

  Fajny pomysł do wykorzystania na lekcji informatyki. Przy okazji interdyscyplinarność na lekcji wykorzystam. Dzieci z klas szóstych są zachwycone pomysłem. Dziękuję

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php