Olimpiada Pomysłów z Klasą po raz drugi

Zapraszamy na wydarzenie podsumowujące program WF z Klasą. Olimpiada Pomysłów już w czerwcu! Nie może Was tam zabraknąć.

WF z klas_ _fot_Kuba Kiljan_Kuznia Zdjec_202

Olimpiada Pomysłów z Klasą to wydarzenie, które będzie świętem wspólnej aktywności fizycznej, radości i wzajemnej inspiracji. Uczniowie i uczennice wraz ze swoimi nauczycielami pokażą gry, zabawy i ćwiczenia, które towarzyszyły im przez cały rok szkolny. Oprócz tego poznają pomysły swoich kolegów i koleżanek z innych szkół i właczą się w zaproponowane przez nich aktywności.

Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu:

 

Olimpiada odbędzie się 3 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00, na Arenie Ursynów w Warszawie.

W programie:

1. Uroczyste otwarcie

2. Targi pomysłów

3. Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami i wspólne ćwiczenia

 

Do udziału w Olimpiadzie Pomysłów zapraszamy max. 5-cio osobowe zespoły uczniowskie wraz z opiekunem (koordynatorem lub nauczycielem wspomagającym).

  •  Wydarzenie planujemy na 3 tury prezentacji zespołów.
  • W każdej turze zespoły będą miały czas na przedstawienie swojego pomysłu oraz włączenie się do ćwiczeń pozostałych uczestników (tak nauczycieli, jak i uczniów).
  • Każdy zespół prezentuje swój pomysł na WF tylko w jednej turze, a w czasie pozostałych dwóch (tur) uczestniczy w aktywnościach przygotowanych przez inne zespoły.
  • Zespół będzie miał do dyspozycji mini boisko o wymiarach ok. 6 m x 13 m, na którym zaprezentuje wybraną przez siebie aktywność w czasie 40 minut.
  • Sugerujemy wybór ćwiczeń, które można pokazać na małej przestrzeni w kreatywny sposób (np. fragment gry; ciekawą rozgrzewkę, kilka interesujących ćwiczeń, prosty układu taneczny etc.).
  • Dodatkowo każdą turą przewidujemy 20 min (2 x 10 min) wspólnej zabawy. Chętne szkoły włączą się w aktywność wszystkich uczestników (np. nauczą się wybranego układu tanecznego, pokażą grę lub ćwiczenia, które razem wykonamy na dostępnej przestrzeni).

Nie czekajcie do ostatniej chwili, zgłoście się już dziś!

Więcej informacji na stronie programu - http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/olimpiada-pomyslow-z-klasa-po-raz-drugi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php