Aktywne grono w Żorach

Dobrze znów poczuć się dzieckiem i przypomnieć sobie ile radości może przysporzyć zwykłe skakanie po szkolnym korytarzu – kto zgadza się z tym zdaniem, niech koniecznie przeczyta krótki wpis Pani Anny Kaźmierczak na blogu Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żorach. 

nsmsW naszej szkole nigdy nie jest nudno. Podczas jednego okienka udało mi się wyciągnąć naszą nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej Ewę i panią Kasię z sekretariatu na korytarz. Jak małe dziewczynki oddałyśmy się bez reszty grze w klasy :) Wypróbowałyśmy oba warianty, które mamy wyklejone. Już zapomniałam jaka to świetna zabawa :) Dzieciaki gdy skończyły religię i zobaczyły nas grające na korytarzu, oczywiście zaraz do nas dołączyły. Znowu miałam dowód na to, że ta gra nigdy się nie nudzi. Teraz uczniowie co chwila proszą, żeby z nimi zagrać :)

Doszłyśmy do wniosku, że musimy wprowadzić regularną aktywność fizyczną dla nauczycieli i rodziców. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

A czy w Waszej szkole nauczyciele aktywnie spędzają przerwy i okienka? Jeśli tak, to napiszcie o tym na Waszych blogach! Może niedługo odznaka „Aktywne grono pedagogiczne” powędruje właśnie do Was.

Źródło: blog Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach

2 Komentarzy

 • 25 kwietnia 2015 - 18:09 | Permalink

  brawo! brawo! o to chodzi ;) – pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów – zapraszamy także na naszego bloga i namawiamy do komentowania – pozdrowienia
  Starobielska ostatnio opublikował…Zdrowych i Wesołych Świąt wypełnionych radością i miłościąMy Profile

 • 4 maja 2015 - 18:26 | Permalink

  Fajnie uaktywnić tych którzy nie zawsze w czasie pracy mają na to czas. W naszej szkole rada pedagogiczna aktywnie spędza czas podczas wspólnych działań np. piknik rowerowy, mecz charytatywny ( nauczyciele kontra rodzice), a nie długo bo podczas lokalnej akcji sportowej, nauczyciele naszego gimnazjum wezmą udział w I biegu rodzinnym oraz w meczu piłki nożnej ( nauczyciele kontra uczniowie). Będzie się działo!

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php