Blogi na start!

Rejestracja do III edycji programu WF z Klasą trwa już od czerwca, natomiast od teraz możecie zakładać swoje nowe blogi! Jak to zrobić? Podpowiedzi i wskazówek szukajcie w naszych nowych instrukcjach. Obok opisów kolejnych kroków znajdziecie obrazki, które pomogą Wam krok po kroku przejść przez ten proces.

blogi_na strone

 

 

 

 

Każda szkoła biorąca udział w programie ma obowiązek prowadzić bloga, na którym będą publikowane relacje z realizacji zadań obowiązkowych (SOS i LAS) oraz dwóch zadań semestralnych. Jeśli macie ochotę pochwalić się również innymi działaniami na rzecz promowania aktywności fizycznej, aktywnego spędzania czasu wolnego, promocji zdrowego stylu życia – to jest właśnie przestrzeń dla Was.

Z każdej szkoły zgłoszonej do programu Koordynator wyznacza jedną osobę odpowiedzialną za prowadzenie bloga. Wytypowana nauczycielka/nauczyciel musi posiadać konto w serwisach CEO, aby takiego bloga móc założyć.

Logowanie przechodzi TYLKO JEDNA OSOBA z każdej szkoły.

Poniżej proszę wybrać jedną z dwóch opcji:

1. Mam już konto w serwisie CEO

Oznacza to, że w poprzedniej edycji prowadziłem/prowadziłam już bloga lub brałem/brałam udział w innym programie CEO.

1

2. Nie mam konta w serwisie CEO:

Oznacza to, że w poprzedniej edycji nie prowadziłem/prowadziłam już bloga lub pierwszy raz biorę udział w programie CEO.

2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php