Prowadzicie WF z Klasą?

To był bardzo aktywny, sportowy rok. Po rocznych zmaganiach możemy powiedzieć, że w naszej szkole prowadzimy WF z Klasą:) – napisali nauczyciele na blogu Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy.

Ile szkół może pochwalić się podobnym wpisem? Z radością informujemy, że ponad 800 szkół uzyskało Certyfikat II edycji programu WF z Klasą! 

B R A W O!

Na blogu Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie znajdziemy z kolei takie słowa:

To był rok pełen poszukiwań, nowych wyzwań i inspiracji, które z pewnością dodatkowo zaowocują w nowym roku szkolnym. Ogromne zaangażowanie całej społeczności szkolnej dowiodło, że wszyscy chcemy doświadczać czegoś nowego, co pozwoli nam aktywnie i ciekawie spędzać czas. Dodatkowym atutem jest to, że świadome uczestnictwo w kulturze fizycznej pozwala również wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Udział w Programie nie tylko postawił przed nami nowe zadania ale także zaciekawił ich ciekawą formą i zainspirował do poszukiwania nowych propozycji związanych z aktywnością ruchową. Prowadzony w ramach programu SZKOLNY BLOG WF Z KLASĄ stał się szkolną. sportową kroniką wydarzeń a także miejscem do wymiany doświadczeń i … poznania wielu nowych Przyjaciół z innych szkół :) Cieszył się on dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest ponad 26 tysięcy odwiedzin do końca czerwca br. :D  

Serdecznie gratulujemy wszystkim nauczycielom, którzy razem z nami przez cały rok z pasją, zaangażowaniem i sercem pracowali nad unowocześnieniem i uatrakcyjnieniem lekcji wychowania fizycznego w Polskich szkołach.

Z przyjemnością na Waszych blogach zobaczymy zdjęcia Certyfikatów i dyplomów ukończenia WF z Klasą, które już powinny pojawić się w Waszych placówkach.

Życzymy Wam dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że będziecie z nami w III edycji programu.

IF

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php