„Sportowe newsy” w Bytomiu

Jeszcze wrzesień się nie skończył, a niektóre szkoły już nas zaskakują! Blog Szkoły Podstawowej nr 23 z Bytomia pęka w szwach od wspaniałych opisów działań :) a to dopiero pierwszy miesiąc szkoły!

Dziś polecamy ich gazetkę, jako dobrą praktykę do powielania. Przeczytajcie o nowej inicjatywie Pani Izabeli Pakuły:

Gazetka_sportowa-wrzesień-2015-str-23-300x212Przystąpiliśmy już do III edycji programu. Mamy głowy pełne pomysłów na urozmaicanie sportowej oferty naszej szkoły. Nasz blog, to rodzaj kroniki sportowej, którą można na bieżąco śledzić. Aby trafić do jeszcze większej ilości odbiorców z okazji zebrania z rodzicami przygotowałam gazetkę sportową. Każdy rodzic obecny na wywiadówce trzymał to wydanie. Trafiłam tym samym do ponad 300 rodziców :)

To pierwsze wydania „Sportowych newsów”. W pilotażu chciałam zapoznać wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły z ideą programu „WF z klasą”. Opowiedziałam także o projektach i akcjach, które będziemy podejmować w nadchodzących miesiącach. Gazetka opisuje sportowe życie uczniów klas 1-6 i oczywiście będzie ukazywała się cyklicznie.

Więcej na blogu: Aktywni SP23 w Bytomiu- edycja 2015/2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php