Moderatorka poleca – wyjątkowy charakter bloga

Dziś moderatorka Zuzanna dzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu blogów w III edycji programu WF z Klasą. Co nowego pojawiło się w naszej blogosferze? Jakie blogi zostały wyróżnione w tym tygodniu? Przeczytajcie:

Zakładanie blogów w III edycji jeszcze trwa. Mamy ich już 710! I niech mi ktoś jeszcze kiedyś powie, że nauczycielom WF-u obce są nowe technologie i wyczucie estetyki. Dziś chcę wyróżnić blogi, które mają w bardzo interesujący sposób spersonalizowane tło. Koniecznie przyjrzyjcie się sentencjom zdobiącym skórkę bloga jak i nowo założonym zakładkom.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Białobrzegach

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Białobrzegach blogiceo.nq.pl/smakzwyciestwa/

Gimnazjum Publiczne im. Stefna Batorego w Stężycy

Gimnazjum Publiczne im. Stefana Batorego w Stężycy blogiceo.nq.pl/szparagi/

Gimnazjum nr 3 w Jaworznie

Gimnazjum nr 3 w Jaworznie http://blogiceo.nq.pl/mayerfit/przykladowa-strona/

Szkoła Podstawowa w Czernicy

Szkoła Podstawowa w Czernicy blogiceo.nq.pl/zdrowazagrywka/

 Jeśli Ty również chciałbyś/chciałabyś nadać niepowtarzalny charakter swojemu blogowi, zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak spersonalizować wygląd bloga?

Pamiętaj, że najlepiej byłoby aby wgrywane przez Ciebie zdjęcia były Twojego autorstwa. Jeśli chcesz zamieścić zdjęcie znalezione w internecie, upewnij się, że jest ono na wolnej licencji i autor wyraża zgodę na jego kopiowanie.

Zuzanna Machalska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php