Warto przecierać nieznane ścieżki – moderatorka poleca

Nowa osoba w naszym blogowym zespole to Zosia, która dziś poleca Wam nowe zadania w programie WF z Klasą czyli ścieżki edukacyjne!

To zadania trochę bardziej wymagające, gdyż trwają cały rok szkolny i angażują nauczyciela WF-u, wychowawcę danej klasy oraz nauczyciela wspomagającego. Jednak jak zaznaczyła Zosia – warto przecierać nieznane ścieżki :)

Moderatorka poleca:

Wiele szkół stoi jeszcze przed wyborem zadań do realizacji w III edycji WF-u z klasą. W tym roku jedną z „nowości” w programie stanowią ścieżki edukacyjne.

Tych którzy wahają się i mają wątpliwości co do ich wyboru, pragnę zachęcić do pójścia w ślady  Szkoły Podstawowej nr 9 w Olsztynie. Myślę, że ich przykład pozwoli pozbyć się wszelkich obaw. Od początku roku odważnie stawiają swoje pierwsze kroki na ścieżce zdrowotnej. Za nimi już Sportowy Okrągły Stół, spotkanie wychowawcy z uczniami, I kampania społeczna,  prelekcja dla rodziców! Koniecznie przeczytajcie szczegółowe relacje z ich działań na blogu szkoły: Zdrowie numerem jeden

Z opisów wynika, że jest to fantastyczna przygoda, w której udział bierze nie tylko grono pedagogiczne i uczniowie. W akcję zaangażowały się też Panie pracujące na szkolnej stołówce przygotowując odpowiednie dodatki do obiadów – czytamy we wpisie o pierwszej kampanii społecznej.

Olsztyn

sp9wolsztynie

Zatem do dzieła! Inspirujcie się i koniecznie przeczytajcie pełną charakterystykę ścieżek wraz ze wskazówkami dotyczącymi ich realizacji. Znajdziecie je tu:

1. Ścieżka zdrowotna

2. Ścieżka turystyczno-regionalna 

 

Naprawdę nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Zofia Truszkowska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php