Zimowa Olimpiada Pomysłów z Klasą

ZIMOWA Olimpiada Pomysłów? Zapraszamy na wyjątkowe, nieoczekiwane wydarzenie w ramach programu WF z Klasą, które odbędzie się 17 grudnia w hali „na skarpie” w Bytomiu.

 logo zimowe_snow

Olimpiada Pomysłów z Klasą to święto wspólnej aktywności fizycznej, radości i wzajemnej inspiracji. Do tej pory organizowaliśmy Olimpiadę w czerwcu – w ten sposób na sportowo podsumowywaliśmy rok szkolny. W tej edycji postanowiliśmy Was zaskoczyć. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Zimowej Olimpiady Pomysłów z Klasą na… Śląsku. Gospodarzami wydarzenia będzie Szkoła Podstawowa nr 23 w Bytomiu, prezydent Bytomia Damiana Bartyla, miasto Bytom, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz program WF z Klasą.

Formuła pozostaje niezmieniona. Zapraszamy wszystkich uczestników programu do podzielenia się swoimi pomysłami na atrakcyjny WF. Przyjedźcie ze swoimi uczniami i pokażcie gry i zabawy, które sprawdzają się na lekcjach. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie dla Was inspirujące i po powrocie wykorzystacie pomysły na własnych zajęciach. Chcemy, żeby ten wyjątkowy dzień był szansą dla szkół, które nie mogły uczestniczyć w czerwcowym wydarzeniu w Warszawie.

Zimowa Olimpiada to inicjatywa Izy Pakuły, Lokalnej Liderki i uczestniczki programu WF z Klasą, przy dużym wsparciu Pani dyrektor Ilony Szeligi. Zaczęło się od pomysłu; dzięki wspólnym staraniom i wysiłkowi udało się. Czas na realizację. Zobaczcie zaproszenie od Izy Pakuły oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Bytomiu:

YouTube Preview Image

 

Więcej informacji na stronie programu WF z Klasą: http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/zimowa-olimpiada-pomyslow-z-klasa

Z A P R A S Z A M Y!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php