Nowe wyróżnienie dla superbohaterów WF

Odznaka_Superbohater

Zapoznajcie się z opisem naszej nowej odznaki!

Superbohater WF to wyróżnienie dla nauczyciela/nauczycielki WF, który/a charakteryzuje się niecodziennymi pomysłami, kreatywnością, ogromnym zaangażowaniem, entuzjazmem, ciężką pracą, pasją i wielkim sercem do tego, co robi.

Do tej pory docenialiśmy szkołę jako centrum sportowego życia, grono pedagogiczne, które aktywnie działa w swojej szkolnej społeczności, innowacyjne pomysły i wymianę dobrych praktyk. Tym razem, po raz pierwszy w programie, chcemy wyróżnić osoby, które stoją za tym wszystkim. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy ile czasu, energii i innych zasobów poświęcają one na przygotowanie lekcji, zorganizowanie dodatkowych aktywności, niespodzianki dla swoich podopiecznych czy planowanie różnych akcji. Co więcej, oni sami tego nie liczą, bo po prostu uwielbiają to, co robią :)

* Ta odznaka przyznawana jest na podstawie subiektywnej oceny zespołu WF z Klasą i ma na celu wyróżnienie wyjątkowych osobowości spośród wszystkich nauczycieli biorących udział w programie.

 

 

2 Komentarzy

 • 19 maja 2016 - 23:25 | Permalink

  Czyli jak widzę taki znaczek przy moim blogu, to znaczy, że zostałem „blogowym celebrytą”? :)
  Piotr Nizioł ostatnio opublikował…Innowacje pedagogiczne w wychowaniu fizycznymMy Profile

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php